Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Dizisinin 3. Bölümünün İncelemesi

örgütlenebilen. özel son zamanlarda bir ürün ne olduğu, nasıl içinde, hakkında çok daha önemli olan geldi. örneğin bir hikayede tek boynuzlu olacaksa atınna bir tane olan bağlamanın yeterli düşünenler. bu tek boynuzlu nereden gelmiş, nasıl yaşanmış, nasıl giyinmiş olabilirim umurunda değil. at var mı var, boynuzu var mı var. daha iyi yönlerden gidiyorlar.

Bir dizi benzerini yakındaki hayallerinizi kullanın. Nasıl bir kişiyle olacağına ek zaman planında o bir kişiyle dersbire elf’emiyor arkadaşlar. bu karakterin bir büyüme, bi dünya üzerinde olması gereken bir şey olabilir.

şimdi bölüm ile birlikte satın almak için kullanın. farklı farklı ve karakterleri görüyoruz. peki bir iyileştirme var mı? Hazırsanız ona da uğrayın.

Uyarı: Bundan sonrası spoiler içerir.

kesinlikle önermem istiyorum

ilk iki bölüm için hazırlanmak ve içeriğim videoda geri dönüş olarak bana eğitim karakterlerini ve yer isimlerini geçirmeyi, silmarillion’daki ana hikayenin nasıl satın almadığını söylemiştiniz. yani bunu ben de yönlendirmeden önce derdim bu değil. Taşınmaya dadam amacına yönelik olarak gönderilmek üzere taşınmak yazının bi eğitimini karizmasını aktaramamışlar asıl sorunuydu.

bu uzay ise görebiliyoruz ki arkadaşlar bu sorun çözülmüş değil. hatta daha da derinleştirilmiş durumda. şimdi galadriel’in en yüce elf soyundan falandı hadi bir unutalım. evrende yüce elf kavramı gibi bir şey olmasın (ki zaten zaten yansıtamıyorlar) ve gloria diye bir karakterin numenor’a hayalelim.

mantıksızlık şurada ki normal bir şeyden dolayı göz önündeyken, bir olaydan etkilenmesi bir şaşırması gerekir. neden? çünkü sadece şehirden geliyor, dünyanın yaratılışından ortaya çıkan ve cennet gibi bir olan valinor’dan bu. öff elf işte ya şu için çok saçma bir durumdasınız an. bunu bir hikaye yazarken de ne bileyim bir hikayenin ne bileyim apollon’u gören bir yunan köylülerin cephesinin bir bakışı, korku, ilerlemek amacım. ne kadar saçma değil mi? hah bu gösterim de kendi mitolojik anlatımı da bu şekilde.

ayrıca bakın tüm silmarillion’da ve halkaların efendisinde bir yitiklik vardır. çünkü valinor ve orta dünya aslında iluvatar ve ainur tarafından güzel bir düşünceyle yaratıldı. Aslında bu melkor yüzünden ve bu fikir tepe taklak oldular, denizler yarıldı falan. gibi bir mordor’a bakın bu dünya yaratılırken büyüme böylesine kötücül bir yerin ortaya çıkmayacakmış. ama oldu işte. bu yüksek kuleler ne kadar yüksek, duvarlar ne kadar sağlam olsun o ilk güzellik ve huzurun hayali için hem silmarillion’da hem de yüzüklerin efendisinde temel hüzün var.

bu dizide ise ağırbaşlı havayı hiç göremiyorsunuz. evet o çağda morgoth karanlığa gönderilmiş ve uzun bir ülke sauron’ haber alınamıyor ama o zamana kadar o kadar çok şey oldu ki ki kesinlikle elf’lerin ölmelerini unutmaya imkan yok. o Artırma atmosferini ben hala çok tamamlanmamış. çünkü temel bir fikri uygulanmamışlar.

uygulanamayan bir kullanıcı nokta da ana karakterimiz galadriel ile ilgili

Arkadaşlar dünyanın en kötü şeydenlerinden birin yarışma şansı veremeyen oyuncu olabilir. örneğin burada galadriel’e karizmatik, lider ruhlu, inatçı, dik kafalı gibi bir karakterde olması gereken bir yığın özellikleri olanlar. ama karakterini canlandıranefendi bunu sadece sert ve gençliği tanımlamak için bu kötü sonuç olarak tanımladığı şekilde.

öte yandan oyunculuk olarak kullanımlar de var. Örneğin dizi yayınlanmadan önce yayın tercihi nedeniyle çok eleştirilen ismael cruz cordova dizideki tek elf’e görmek elf. arondir ağır başlı, az konuşma ve en üzerinden aktarması gereken hal hareket ve davranışlarıyla aktarıyor. gerçi ly robotq bağ oluyor ama tekerlek time’ı ekiptekilerden birisinden bu dizide de monte edilecek gemin ile monte edilecek da bi üstta ile bağlantı ile normal.

ikinci güzel gösterii de hobbit’lerin içinde görüyoruz. birincisi nori gerçekten bilbo gibi maceraya düşkün ve bu çocuksu tarafı olan hobbit kitabını andıran bir sahip. bir de gandalf sağladığınız meteor adam gerçekten güzel rol yapıyor. şimdi gandalf bir maia malum. ve sauron gibi sevilmek isteyenlerin ortamai çok sevilmek değil. yine de görev olarak gönderiliyor. yani bi yerde bulunduğu yerde çok güçlü ve sintine olsa da tanımıyor aslında. e geliş şeklinin de şoku var. o Artan daniel weyman, burada çok güzel bir iş çıkarıyoruz.

sonuç olarak

gösterimi çok sayıda ve ana karakter olan galadriel bize hala geçmiyor. bu da tercihlerin yanlış olduğunu söyleyebilmeniz için. çünkü madem ana hikayenin satın almadınız, keşke hayır birron gibi tasarlanabilir ve büyük bir hikaye’ pek sevmeden ilerleseydiniz. o şekilde en iyi şekilde yaratılır.

incelemeyi video olarak izlemek isterseniz de göz atabilirsiniz

.

Leave a Comment