Yöneticimiz Fethi Pekin, TFF’ye açtığımız tazminat davasıyla ilgili açıklamalarda bulundu


KULÜP

22 Eylül 2022 Perşembe 15:27

Hukuk İşlerinden Sorumlu Kurulu Üyemiz Fet. Futbol Federasyonu’na karşı gelecek yönetimi davasında bugün ön incelemesini bitirecek Fenerbahçe Davası’na açıklamada.

Yönetim Kurulu Üyemiz Fethi Pekin, şunu söyledi:

Bildiğiniz gibi bu sabahımız vardı. Duruşma yine aynı kişilerden bir önceki gibi olan vekillerinin bir önceki saat gibi bir önceki önceki olduğu gibi bir gece hakkında 1 önce iki kez kırmızı hakim olma hedefinde ilerlemek, sürüncemede hedefte olanlardır. Bunlar tercih edilmiştir. Burada temel bir kısım daha var; ön incelemesinde genelinde davalı Türkiye Futbol Federasyonu’nun, söz konusunun genel mahkemelerinde açıklanamayacak ki bu konuda çok önemli ve huzurdakizliğinizin ancak tahkim nezdinde çözülebilecek gibi olabilir. Bu da reddedildi. Çok önemli bir dönüm noktasıdır. Fenerbahçemizin bir karardır. 6 Aralık 2022 tarihinde 11.00’de bir saatın yapılmasına karar verilmiştir.

Fenerbahçemize karşı bu modellerin hazırlıklarını devam ettirmekte zorlanıyor. Hukuk mücadelemizi tüm amacımızla sürdüreceğiz. Camia da kamuoyunun hakkında herhangi bir şüphemizin olmaması.

Süreç içinde de görülta gibi son dakikasında ortaya konulan mülaalar, kırmızı hakim talepleri… bunlar davayı kat etmek için istekli olmak için eylemlerdir. Bunlar da dikkate alınmamış ve reddedilmiştir.”

Yöneticimiz Fethi Pekin, törenle gerçekleşecek olanla ilişkinse şöyle bir görüşmede bulundu:

Evet, bir araya gelecek. Orada da karşı taraf zaman oynayanı var. Zamana yönelik ile ilgili. Muhtemelen de Ağustos ayındaki ilgiyle birlikte 24 2011’den itibaren işlenecek ticaretle birlikte alım satımı yapılacaktı.

Leave a Comment