Yıllardır Sims Oynayanların Bile Yanıt Bulamadığı, The Sims Serisinin Hala Çözülememiş Gizemleri

Haberler

> Sims Oynayanların Bile Yanıt Bulanamayan Yıllar, The Sims Serisinin Hala Çözülememiş Gizemleri

İlk 2000 yılında oyuncularla buluşan The Sims hala oyun en oyunu serisinden biri. Aradan “yıllara” hala çok olmayan olan The Sims serisi bu uzunlua pek gizem de sığdırdı. Gelin serinin taraftarlarının bile yanıt alamadıkları o gizemlerden bazılarına bir göz atalım.

Kaynak: https://gamerant.com/the-sims-unsolve…

1. “Gergin Özne” Azrail’in oğlu olabilir mi?

1. "Gergin Özne" Azrail'in oğlu olabilir mi?

The Sims 2’nin en enteresan karakterlerinden olan Nervous Subject’in annesi Olivia Spectre’ın anmalarına izin verilir Azrail ile WooHoo’yu görebilirsiniz. Bu anıdan kısa süre sonra gelenda ise Olivia’nın Nervous Subject adlı bir evlada olduğu görülüyor. Örnek Nervous’un soy ağacına örnek olarak göstereceğiz.

2. Büyülü krallık tam olarak nerede?

2. Büyülü krallık tam olarak nerede?

The Sims 3’ün keyifli ek paketlerinden biri olan The Sims Ortaçağ ile daha fazla hiç görmediğimiz bir ortaçağ krallığına konuk öncek. Büyücü demirciler ve türlü türlüler oluyor, fantastik ile bizleri Sims’in alıştığımız farklı alemlere götüren paket The Sims 3 ile aynı zaman çizgisinde var olabilir! Lord Demetrius Landgraab ve oğlu Duncan Landgraab The Sims 3’teki Landgraab.

3. Kim bu Lolita Got?

3. Kim bu Lolita Got?

The Sims 3’te Goth hanesini ziyaret edip mezarlığa bir göz atarsanız Lolita Goth’un mezarı ile karşılaşacaksınız. Ancak Lolita’nın hiç bir neslinde yer değiştirme! Ancak Goth’un herhangi bir elektrikli aletin savaşları Lolita’nın elektrik çarpması tam olarak görülmüyor ve geçmişte olduğu gibi Sim’lerin tümünde elektrik akımları barındırıyor.

4. Tüm Tricou ailesi başlı başına büyük bir gizem.

4. Tüm Tricou ailesi başlı başına büyük bir gizem.

The Sims 2’nin Gece Hayatı ek paketi ile oyuna yönelik Tricou’nun tamamıyla ilgili olabilecek, bir aileden iki’nin gece hayatını burada görebiliriz. Buna uygun eleman. dahila içerdeki aile üyesi vardır. Tricou’nun bulunduğu yerde. Zira evin nasıl olduğu bilinmeyen bir sular altında ve bodrum katında ise ürkütücü tabutlar yer almakta.

5. Skip Broke’un ölümü.

5. Skip Broke'un ölümü.

Sim’in karakteride canı olarak gelmekte olan 2 kayaktan gelen bir havuz kazası olarak gitmekte. Oyunda Skip’in eşinin yakına hamile kalması da bir karakterin üzerinde çalışabilecek durumda. Oyunda düşünülmüş durumda bu kaza ‘olarak düşünülmüş durumda. Oyunda dünyaya gelecek olan bahsi insanda bir merdivenden tırmanacak ve bilindiği eski oyunlarda havuzdaki merdiveni yarışmak bir karakterin en kolay yoluydu. Ne oynamaya, Atla Bozuldum olabilir mi?

6. Oasis Springs’te bir canavar var!

6. Oasis Springs'te bir canavar var!

The Sims 4’te ‘Day of the Dead’ tartışmasını tüm kafataslarını toplayarak tamamlarsanız gizemli bir hikayenin ayrıntılarına ulaşabilirsiniz. Oasis Kaynakları hakkında bilinmeyen bir kişi tarafından, onu görmek için giden bir kişi dışında hiç geri dönmediğinden bahsedildiğinden bahsediyor. Geri dönen ise yalnızca’El Chupacabra’ diyebilmiş. Oasis Springs bölgesinde Chupacabra adlı henüz görmediğimiz gizemli bir yaratığa evleniyor.

7. Bella Goth’a ne oldu?

7. Bella Goth'a ne oldu?

The Sims serisinin en ünlü karakterlerinden biri de şüphe Bella Goth. Daha ilk oyundan itibaren seri dahil olan Bella’ya ne oldu?. The Sims 3’te Lunar Lakes çevrene giderseniz talihsizlikle karşılaşabilirsiniz. Peki Bella’ya ne oldu? Sims 3’teki diğer karakterler de ki meraklı olmalı zira olmalı ‘Bella nerede?’ adlı bir kitap bulunmaktadır. Konuyla ilgili çok kabul gören klasiklerden en fazla Bella’nın uzaylılardan kaçmış olması ve bir parça parça kaçılmış.

8. Landgraab serveti Nereden geliyor?

8. Landgraab serveti Nereden geliyor?

Serinin en zengin ailelerinden olan Landgraab’ların servetinin şaibeli iletilmesi. The Sims’deki olaylara bakılacak olan Gregory Landgraab adlı bir ailede yetişecek olan bir büyük miktarda paraya yetiştiği görülüyor. Buna telafi bahsi geçen bilgilerden biri de ilerleme. Konuyla ilgili bu olay hakkında bilgi sahibi olmadığımız.

9. The Sims bir seri katil mi var?

9. The Sims bir seri katil mi var?

The Sims 2’nin gizemli karakterlerinden olan Olive Spectre’ın göz attığınızda ilk olarak büyük mezarlığı fark etmezsiniz. Mezarları incelerseniz Olive’ın kocalarına, hizmetçilere ve bir kasaba sakininin karısına ait olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca küçük yaştaki çocukları arasında Azrail ile WooHoo’dan bir süt değil bir da var. Kim bilir, belki Olive Olive daha sık olmak için öldürülüyordu? Belki de Az’a aşıktır ve onu daha sıklaştırır mı?

İlginizi Çekebilir

Leave a Comment