Yerli elektrikli ticari AOS BIG.e özellikleri!

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu ya da adıyla Togg’un 5 yerde bulunuyor. Bunlar mutfak Anadolu Grubu (yüzde 23), BMC (yüzde 23), Turkcell (yüzde 23), Zorlu Holding (yüzde 23) ve TOBB (yüzde 8). Bugün ise Anadolu Grubu, AOS’un üzerinde bulunan yeni elektrikli ticari BIG.e modelini Almanya’nın Hannover düzenleme IAA Ulaşım Fuarı’nda. İşte AOS BIG.e özellikleri…

Yerli elektrikli ticari AOS BIG.e özellikleri!

Anadolu Grubu’nun yeni otomobil markası olan AOS tarafından kullanılan yerel ticari BÜYÜK model, şehir içi ulaşım pazarını hedefliyor. Avrupa’da bir tasarım IAA Taşımacılık Fuarı ile asıl amacının da ihracat olduğunu görüyoruz. Tabii bu durum yeni araçların Türkiye sokaklarında görmeyeceğiniz anlamına gelecek.

AOS BÜYÜK özellikleri

AOS BIG.e özellikleri ise günümüzde yaşamda görebiliyorum. Menzil’in 80 km ve 150 km örneğini değiştirmek karşımıza çıkıyor. Bu araçlar 60 km/s ve yüksek hızlara sahip olacak.

Togg ve Et'dan milli arabaya yapay zeka!

Togg ve Et’dan milli arabaya yapay zeka!

Türkiye’nin küresel teknoloji markası Togg yazılım şirketi Etiya ile stratejik iş ortaklığına imza attı. İşte detaylar…

Aracın taşıma seçeneği ise arka tarafından satın alınan 1 tonluk, yani 1 ton kadar dayanıklı olabilir gibi görünüyor. Bu sayede özellikle yüksek menzilli modeller şehir içi bir ulaşım ulaşımı tek başına üstlenebileceğini anlıyoruz.

Sadece kendisi olacağı için işletme masrafı olmayacak. Bir diğer olumlu yanı ise, bir duruma ihtiyaç duymayışı için. İş yerlerinde herhangi bir ödül takılarak 80 km menzilli modeli 3 saat, 150 km menzillisisiyle ise 5 saatte tam dolum yapabilirsiniz.

AOS BÜYÜK özellikleri

BÜYÜK 2024 ilke satın almak için modelin yapılması bekleniyor. okuldan kargo, hizmet ve hizmet hizmetinden hizmetten de başlangıç ​​talip olduğu belirtiliyor. Zira içten yanmalı araçlara göre şehirler kullanımlarında bile kullanım amacınızı ilerliyorsunuz.

Siz AOS BIG.e özellikleri hakkında bilgi mi istiyorsunuz? Görüşlerinizi yorumda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Leave a Comment