Yeni Malatyaspor Yardımcı Antrenörü Fevzi Layiç: Adem Büyük çok ağır bir küfür etti – Yeni Malatyaspor Haberleri

Spor Toto 1. Lig’in 5. haftasında Manisa Futbol’ne konuk olan Yeni Malatyaspor, sahadan 2-2’lik kulüple ayrıldı. Karşılaşmanın alışveriş merkezindeki ulaşım mağazasına Yeni Malatyaspor Teknik gazete Cihat yarışmak kırmızı kart gitmesi Yardımcı Antrenör Fevzi Layiç çıktı.

‘İnşallah bu ivmemizi sürdürürüz’

Lahiç, “Manisa FK eski kulübümüz olduğu için eski dostlarımız bizi güzel bekliyoruz. Bizim açımızdan çok önemli bir maçımız. Kötü gidişatımız var ama umutlu bir takıma sahibiz. Genç ve mücadele eden bir takımımız var. Bir yerde bir plan yapmak. Aslında çok fazla fırsata kavuştuk ama normal şartlarda bu karşılaşman çok farklı bitmesi gerekiyor. 4-1, 5-1 gibi bir skor olması lazımdı. Çok net yüklendi. İnşallah bu ivmemizi sürdürürüz. Maalesef bugün bir yakınımız da oldu. Önemli bir oyuncumuzu da kırmızı kart kaybetmek. Bu yukarılara doğru yolda haftalarda biraz daha fazla geliştirebildiğini bu şekilde bir takım bütün Malatyalılar, bütün Türkiye’ye uygun istiyoruz” ifadeleri kullandılar.

“Adem Büyük çok ağır küfür etti”

Maçın takımının eski yarışması Adem Büyük ile tartışmanın sorulması üzerine yayılan Lahiç, “Maç içinde o bölge karıştı. Adem, kardeşim Türk futboluna hizmet eden biriz. Benden çok küçük yaş olarak. oraya çok sert gitti, ben de onun çektim ama çok ağır bir küfür etti, bana hem ağzını. Buranın teknik direktörünün buranın teknik direktörünün bir ürünü bu kadar kullanılmışca, her şeyi hiçe sayarak hareket etmesi doğru değil. Saha içinde kaptanlık yapan bir oyuncunun bir kere ahlaklı olması gerekir. Hepimizin çocukluğu bu camiaya uzun süre ekmek yediğimiz, büyük paralar kazandırdığınız, alacaklarınızdan bir kuruş bile indirim yapmadığınız camianın hocasına, takımına bu şekilde ağır küfürler hakkında kamuoyunun takdirine ve onun vicdanına bırakıyorum. Söyleyecek fazla bir şey yok. Herkes kendi özelliği. Biz de görüyoruz” diye konuştu.

İHA

.

Leave a Comment