Yeni Assassin’s Creed oyunları duyuruldu

Yayıncılığını Ubisoft’un adı olan oyun en büyük serilerinden olan Creed’in adından bir şekilde birs yapabilmiş ve orada yeni oyunlar duyuruldu. Oyunlara gelecekte.

Assassin’s Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage’dan ilk video geldi. oyun, 2023 yılında PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda Ubisoft Store’da 329,00 TL’ye sipariş edilmiş durumda. Satın alacakları zamdan gelenlerden düşünebilir.

Bağdat’ta geçecek olan oyun serisinin fiyatıne dönüş oyunu olacak. Daha önceki oyunlardan tanıdığımız Basım’ı canlandıracağız. RPG öğelerinin bulunmayacağı oyun oynanacak şekilde ana oyunlar kadar uzun olmayacak. Ancak nasıl bir tarz özleyen varsa güzel bir haber eskidir.

Assassin’s Creed Kod Adı KIRMIZI

Gösteride Mirage’dan sonra çıkış yapacak olan ve ana oyun olarak çıkış yapacak Assassin’s Creed Kod Adı KIRMIZI ve Assassin’s Creed Kod Adı HEXE de duyuruldu. Bu iki oyun da ana oyunlarda görülen gibi açık dünya RPG olacak. Assassin’s Creed Codename RED, yanına yakınlaşacak ve gerçekleştirecek ve Feodal Japonya’yaz. Şu an için başka bir bilgi bulunmuyor.

Assassin’s Creed Kod Adı HEXE

HEXE KIRMIZI oyunla hem de HEXE’nin isimli canlı servis adlı oyunla ilgili açıklanmadı. Yani bu oyun çıkış yapacak bir hem tek oyunculu olacak.

Assassin’s Creed kod adı Jade

Assassin’s Creed kod adı Jade ise Ubisoft’un mobil kullanım için kullanımı ücretsiz açık dünya rol yapma oyunu. oyun, Antik Çin Zamanları ve oynayabilecekleri kendi karakterini yaratıp özel ve bağımsız bir hikayeyi deneyimleyebilecekler. Çıkış tarihi açıklanmadı.

Yorum Yaz


Paylaşabone ol
Google Haberler Abone Ol Butonu
Bu haber, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
Belirli zaman (çevrim dışı safra) okuyabilirsiniz:

DH Android indir
DH iOS indir

Leave a Comment