Yatırımcılar Dikkat! Bu 2 Gelişme Bitcoin ve Altcoin’leri Sallayacak! › CoinTürk

Pozitif bir haftayı geride bırakan Bitcoin (BTC) için yeni volatilite büyük artacak.
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasalarının geri geleceği, piyasada bir kez daha 1 hafta sonu gelenlerin geleceğiyle güçlü bir çıkış yaptıklarında. BTC ve ETH, önceki haftayı çift haneli kazanımlarla yakalamayı başarırken, yeni kripto para piyasa volatiliteyi iyiden iyiye artıracak mesele söz konusu.

TÜFE Verileri

Kripto para piyasaları bu hafta açıklanacak ABD’de Ağustos ayı TÜFE verileri (enflasyon) volatiliteye hazırlanıyor. BTC fiyatı 24 yüzde 0,44 geçiş ve uygulamada 21 bin 7 dolar21 göstergede seyrediyor. ETH ise yüzde 2,28 yıl içinde 726 dolar gibi görünüyor. 13 Eylül’de TSİ 15.30’da açıklanacak olan ve potansiyel olarak beklenecek bir TÜFE verileri, para piyasalarında rüzgarın dönüşüne dönüşe neden olabilir. Çünkü TÜFE verilerinin Fed’in 22 Eylül’de açıklayacağı faiz kararlarına etki etmesi söz konusu. Piyasa uzmanlarının çoğu, Besledi‘in bu ay 75 baz puanlık faiz artırımına gitmesini bekliyor.

birlikte, TÜFE verilerinin yüksek olması Fed’i daha yüksek faiz artırımına iterek şahin olmaya zorlayabilir. Ancak vergi piyasasımlarının, Fed’in artırım hızının hızlarının aylarda yavaşlayacağı ve bunun için net olarak pozitif bir sinyale uygun. City Index’in piyasadaki analisti Tony Sycamore, büyümekteyken olarak değerlendirmede, “Fed’in bu amansız şahin konuşmasına birkaç hafta artırımına yönelik ve genel merkez faizim üzerinde yavaşlayacağınız.” kullanımları.

Ethereum Merge Heyecanı

Ethereum Merge’ye artık birkaç tane az kaldı ve ETH’lerindeki hakim duygunun son şekli karmaşık görüldüğü gibi; bir yan tarafta, yan tarafta kaygısı. Ethereum Birleşmesi herhangi bir olumsuzluk, ETH fiyatlarında rallinin yavaşlaması hatta fiyatın ciddiyet trendine için yeterli olabilir. oğul birkaç haftadaki testnet gösterine ancak Birleştirme için işlerin yapısından ve yapısından anlaşılmaktadır. Fundstrat Global Advisors’ın dijital çocuk oyunu, Sean Farrell Bloomberg’e konuştu ve The Merge için şunu söyledi:

Uzun bir süredir Merge’yi satın almak için satın almak olarak satın almak bekleniyor ve öfkeler.

Öte yandan Farrell, Ethereum’un üzerinde düşünülmesi gereken üç güncellemenin ardından ETH’de “haberi oturdu” ifadesinin eklenmesini ve Merge’nin ardından da fiyatın düşebileceğine ekledi.

.

Leave a Comment