‘Verdiğim süre doldu’ diyen Ümit Özdağ, Süleyman Soylu’ya yönelik video paylaştı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medyadan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yönelik iddiaların yer yeni bir video. Özdağ, Soylu’nun yeni partileri kapsamında Birleşik Amerika Büyükelçiliği’ne haber yollandığını anlattı. “Ben İçişleri’ndeki bürokratların yalancısıyım” diyen Özdağ, “Sanaişleri bakanlığın nasıl olduğun ilettiğine göre, sana verilen cevap: ‘Önce tarzı ile bitirmeksin, sonra’ şeklinde cevap.” iddiasında bulundu.

'Verdiğim süre doldu' diyen Ümit Özdağ'ya yönelik video ile ilgili.

Abone Ol

Google Haberleri

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, “hafta medyasından sosyal videoda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu için, “Saylu dün bir ağda, benim Amerikan aparatı bilgi ve bundan dolayı benden kontrol çocuğu dediğini ifade etti. Süleyman bu konuda mevcut ne ve belge varsa bunlar hemen savcılığa ilet. Sana bir hafta sürecek” demişti.

Özdağ, bugün sosyal medya hesabından, “Verdiğim bir hafta boyunca ne yaptın Süleyman? Trol ordunu ve kontrolündeki siteleri tetikçilik ve eski/yeni iftiralar için kullanımın! Zafer Partileri iftiraları, şiddetli engellemeleri, aşarak devam edecek” yorumlarla video izler.

Özdağ videoda şu ifadelere yer verdi:

“Süleyman Soylu’nun, avukatlar Partisi’ne yönelik, anayasayı çiğneyerek Hatay’a, Kilis Öncüpınar Sınır Kapısı’na müdahalema girişiminde muayenesinde, muayeneı kullanmanın istememesinin, troller askeri yolunda ile iftira attırmasının gerekçesi Zafer Partisi’nin sığınmacılar politikasıdır.

Zafer Partisi’nin bundan çok rahatsız oluyorlar. Zafer Partisi’nin, sığınmacılar meselesinde Türk halkından gizlenen gerçeklerinden çok rahatsız oluyorlar. Sığınmacıların vatanlarına dönüşecek olanlardan olan günlerini daha fazla büyütmekten çok rahatsızlar.

Özetle bu kavgada Soylu arasında kişisel bir kavga değil. Devlet Araçları Zafer Partisi’nin karşı karşıya saldırısı bir saldırı. Türkiye’nin ‘Göçmenistan’ şansına ve iç savaşa karşı karşıya geçebilecek olmasına Zafer’ni küreselleştirmek için susturma şansımız içindeler, susmayacağız, korkamayacağız, geri adım atmayacağız.

Bizim tarihi görevin ne kadar büyük olduğunu gösterir. Değerli yurttaşlarım Süleyman Soylu, 25 Temmuz 2016’dan itibaren iç mimar olduğu ve İçişleri Bakanlığı’ndan milleti tarafından kontrol ediliyor Türk devleti ve inin güvenliği için değil, AK Parti içinde ve sonra Türk devletlerini anayasayı çiğneyerek izletmek için kullanmak ve görmek için hala seçilecek .

Bunu nasıl yapıyor? İçişlerin bana sevk eden göreTS kayıtları, whatsapp tüm yazışma ve konuşmaların kabulü, MOBESE kayıtlarının, banka kayıtlarının, kayıtlarının ricalarını ve fiziki otel yöntemiyle gerçekleştiriliyor. tüm bana uygulandı ve uygulanmaya devam ediyor.

Hatta ben yıllar önce twit atmıştım, arkamdaki polislerini çek Süleyman, çocuklar yoruluyorlar bir şey de yok ortada diye. Solu’nun İçişleri Bakanlığı’nda trol askeriyle karşılaştırın. Bunlar sadece Soylu için çalışıyor. Ne devlet için ne AK Parti için.

“AK PARTİ DIŞINDA BİR PARTİLEŞME ÇALIŞMASI YÜRÜTÜYOR”

Soylu büyük bir örgütçü. Valilerin büyük bir fırsatını DYP’li ailelerin mağazasından seçiyor. AK Parti dışında bir partilileşme çalışması, kendisi için ne kadar siyaseti bıkacağımda dese, benim haftaki açıklamamdan sonra, doğru, hala devam ediyor.

Soylu dünyada en fazla suçlu ile ilişki şeması olan İçişleri Bakanı. Burada değerli yurttaşlarım, burada nakledilecek olan bilgilerle ilgili ve inceleme ile ilgili güvenlikle ilgili bilgi inceleme da Soylu’nun Türk incelemesi ile resmi yazıyla ayrıştırdım.

Altını çizerek, resmi yazı ile katıldım. Artık arşivine girdi Süleyman ne tahminmı devlet ediyor. Siz de hatırlayacaksınız, Süleyman Soylu 1 hafta bir araya gelmeye telefonda küfürleşmeyi ekledim. Kamuoyunda okudun şey benim hayvandan aşağılıyormuşiydi, evet bunu söylüyor ve Soylu bunu kabul etmiyormuş, anlamış küfür.

Ben de ona cevap vereceğini o da bana tekrarladı, bu konuda yalan söylüyor. Soylu, bu konuşmasında yine kamuoyuna hakkında beni Amerikan aparatı olarak nitelendirdi. Dün de bir çocuk sınıfı var, beni Amerikan kuklası ile suçlayan bir tweet attı.

Ya Süleyman, Amerikan büyükelçisine beni dikkate alın diye adam yollayan Afganistan’dan yolladığı Afgan ordusunu sen tasvirleriyle ABD’den koruduğun sınırlarda Türkiye’ye tasvirlerinden ve sen seyrettin.

Bütün batının Türkiye’de kalsın diyeceğin sığınmacıları Türkiye’de barındırmak için çalışan ve sizin ait olduğun AK Parti. Davadan yola çıkmak için gelen de biz Zaferliler, biz Amerikan kuklasıyız, siz ne oluyorsunuz? Sen ne oluyorsun?

Ben de bu iftiraya göre Soylu’ya bir yaptım ve dedim ki, önemli istihbarat bilgisine göre olarak bunları söylüyorsan git Yargıtay Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulun. Sana da yedi gün süre. Sen ne yaptın Soylu?

Sen, ünlü troll askeri ve Göç idaresi üzerinden fonladığın sahte siteler aracılığıyla yolsızca iftiralar atmaya devam ettin. Gerçek seviyeyi bu kadar düşüreceğine ben de tahmin etmemiştim. 10 büyük okulunun Amerikan Büyükelçiliği’nin anaokuluna iftirasını attın. Sadece trollerin atmadı Süleyman, bakan yardımcın utanmadan bu iftirayı tekrarladı. Çocuk anaokuluna 3-5 yaş arasında gider. Süleyman velev ki gitti, 3 çocuğa siyasete mi yoksa adam mı? Üstelik hiç Amerikan Büyükelçiliği’nin okuluna gitmedi. Ankara’da bir okul TED Anaokulunda okudu.

Süleyman yetmedi, baldızımı Amerikan Büyükelçiliği’ne iftirasını attınız. Üstelik karımdan da baldızım ile olanmdan dolayımdan ayrılmışım. Ya Süleyman, böyle utanmazlık olmaz. Oğlum sizi istihbaratı bu kadar mı? Benim hiç baldızım olmadı ki.

Bunlarla da yetinmedinizin elamanların ve sen, kardeşimin uzun yıllar ABD’de yaşadığını ve CIA’nın Türkiye masasında iftirasını attı. Hala senin kontrolündeki sitede bunlar. Süleyman, uzun yıllar 1 gün bile ABD’de yaşamadı. CIA’de bir gün bile çalışmadı. Senin bile anlama kapasitenin bunu anlamayacağını düşünüyor.

Ben senden farklı olarak daha iyi alırım. Bu piyasaya ilişkin MİT müsteşarına bilgi verir. Türk devleti bilmeden bu tür şeyler olmaz Süleyman. Sayın müsteşar, ara ve sor. Bir çok eşya attırdın, hepsini sahaya verdik. Ancak sen trollerin saklanmak için. Geçen sever bu iftiraları attırma diye uyarlamıştım üzerinden. Bu ahlaka saldırıya uğrayan cansız bir şekilde, eğer canını sıkan seni Süleyman Soylu’ya şikayet ederim deyince korkudantirayı sildiler. Kadınlar durumunda pis iftira siyasetini bırakıyor.

Kimlerinkini kurcadığını. AK Parti içinde kimlere ne siyaseti yazın. Ve Süleyman, ben senin tasvirinden sakınmaktan korkmayı hiç bir zamanını temsil etmem. Siyaset böyle yapılmaz. Yapacaksan siyaseti adam gibi yap, özel hayat üzerinden siyaseti FETÖ normalsiz casusluk yapacaktır Süleyman.

Hani, bana parti için uygulanmış olan çalışmalardan ABDliği ile temas kurmuştun, dekorasyon işin tasarımın ilettiğine göre, sana: Önceliği ile ile kessin, sonra… şekilde olmuş. Ben İçişleri’ndeki bürokratların yalancısıyım…”

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment