Usta Analistten Altcoin için Yüzde 1000 veya Yüzde 2100’lük Büyük Çıkış Senaryosu! › CoinTürk

Yaptığımız analizleri ile öğrenciler tarafından takip edilenler, bir hafta sonu popüler altcoin’in büyük bir çıktı satışını iddia etti.

Okuma Süresi: 2 Dakika

Yaptığımız analizleri ile devam eden takip edilen para analisti ve stratejileri InvestAnswers, bir ön hazırlık aşamasında Bitcoin‘in (BTC) olası projesinin için Solana (SOL) için büyük çıkışa işaret eden yol haritasını çıkardı.

Altcoin için Büyük Çıkış Senaryosu

Anonim sunucu InvestAnswers, yeni bir YouTube videosunda, 440 binden fazla abonesine solana‘n başarmak tahmin etmek için bir dünya ölçeğini çizin. Kripto para analistinin Solana’nın fiyatı için görünen strateji ilk olarak en büyük altcoin Ethereum (ET) için bir fiyat noktasındaki Bitcoin’in olasına bakmayı kapsıyor:

Yaptığım şey, Bitcoin fiyatı düşük en az yüzde 25’e inandığım Ethereum’un, Bitcoin’le karşılaştırma yapmak ve 158 bin araçtan düşülürken 15 bin 450 seçeneği bir Ethereum fiyatı veriyor. Bitcoin 158 bin alınmayacak Ethereum için 15 bin puan hedef alınmaya başlanacak. Ancak bu, elde edilecek şeyin, ispatında TH’nin deflasyonist olması gibi olası bir ihtimal. Piyasalar üzerinde 25 oranındaki ETH şifalar, Ethereum’un kripto para piyasalarının toplam dörtte birinden yansıma anlamına gelir.

Analist, Ethereum’un olası amacını fiyatının kaldırılmasının ardından Solana’nın iki için fiyat hedefinden hedeflenecek, “Solana fiyatı için iki var: ETH’nin yüzde 10’una karşılık gelen ve ikincisi ETH’nin yüzde 20’sine hediye edilecek.” kullanımları.

Kripto para stratejileri, Solana fiyatının, yüzde 10’luk ETH renk seçeneğinde mevcut fiyatlardan yüzde binden fazla bitecekle 370 yükselebilir iddia ediyor. Üzerinden Solana, ETHnin yüzde 20’sini ele geçirmesi durumunda ise güncel kalacak 2 bin 100’den fazladan 739 atılabileceğini de eklemek.

Solana’da Son Durum

Kripto veri platformu CoinMarketCap’in içinde Solana ağının iç yapısı SOL, yazdığınız son 24 gün içinde 1,99 acıyla 31,66 dolardan görüntüler. SOL, 11.2 milyar devlet değeri ile en büyük kripto paraları 9’ncu yer alıyor.

SOL’da tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) 260,04 dolarla 6 Kasım 2021 tarihinde kaydedildi. Altcoin, güncel ATH’ının yüzde 86,04 altında fiyatlandırılıyor.

.

Leave a Comment