Ünlü İsim Tarih Bile Verdi: Bu Altcoin 100x Yapacak!

ETHW’nin ortaya çıkması en son Ethereum hard fork’unun ürünlerinden olan Chandler Guo, PoW gidişine bağlı ETHW coin’i için planını aktardı. Guo, şu anda ucuz” olan “çok sayıdaki” on yıl içinde 100 katını birbirine ekleyen sözlerine ekledi. İşte Guo’nun açıklamaları ve altcoin ekosistemindeki son bilgiler…

Altcoin ETHW’ye yönelik hacimler giderek artıyor

Son Ethereum hard fork’unun “organizatörü” Chandler Guo’ya göre ve yakın zamanda airdrop ile dağıtılan altcoin’i ETHW, yıl içinde Ethereum ile aynı değere sahip olacak. Guo, yenitokenin hala 100 kat büyüme potansiyeline sahip olduğunu savunmakta. Guo, coinin şu anki fiyatının “çok ucuz” olduğunu söyledi. Bu artan 100 kat büyümenin mümkün olduğunu iddia etti. Eski bir Bitcoin ve Ethereum madencisi olan Guo, yine de, ETHW’nin bu yüz kat büyüme elde edilmeden önce yapacaklarını çok şeyini kabul ediyor. Guo, kullanıcı ifadeleri kullanılır:

Şu anda ETH fiyatı yüksek çünkü geliştirici ve Ethereum Proof-of-stake (PoS) Blockchain’ üzerinde çalışan 200’den fazla farklı proje var. Öte yandan, ETHW’de 10’dan az proje var. Yine de, ETHW, artık PoS konsensüs uygulaması ile Ethereum’a yaklaşma. ETH PoW’nin iki DEX’i (merkezi olmayan borsa) var. İki köprü ve iki NFT borsası zaten başlayacaktı. Her şey adım adım zinciri ilerleme ve bir yıl sonra PoW’nin 100’den fazla projeyi planlayacağını düşünüyorum.

Güçlü Hareketler Beklenen 6 Altcoin

Yeni zincirde borsa ve köprülerin lansmanlarının sıra, Merge’den beri her gün ticaret hacmi artıyor. Veriler, ETHW’nin günlük iş hacminin 100 milyon doların biraz üzerinde olduğunu düşünüyor. Diğer yanda, gerçek hacmin 1 eğitimden yakın olduğu konusunda ısrar ediyor.

Madenciciler “terk kullanılmış enerjiyi” kullananlar

Bu arada, Ethereum Blockchain’inin PoS konsensüs geçişi, enerji kullanımında büyük ölçüde yol açacak. Üzerinden 99’dan fazlaya neden olan göstergeden geçiliyor. Bitcoin madenciliğinin kazandırılmasına yönelik iddiasına yanıt verilmeyecektir. Enerjiden elektrik satın almak yerine, özellikle Çin’den yapılan Bitcoin madencilerinin dikkat edilmesi dikkat çekici. Bu madencilerin, giderek daha ucuz olan “terk inşa edilmiş enerjiyi” tercih etmeyi tercih edeceğini söylüyor.

Bitcoin Madencilerinden İlginç Hamleler: Satış Mı Geliyor?

“Terk edilmiş enerji, şu anda düşünülen doğal gaz veya hidroelektrik” dedi. Guo’ya göre, Kazakistan ve Rusya gibi madenciler için bu enerjiyi kullananlar Bitcoin madenciliği. Ayrıca o siteler topluluğundan faydalanmaktadır. Bu arada, Ethereum Merge’ünün Menkul Kıymetler ve Borsa’nın (SEC) kabulü bilinmekte. Raporlar PoS’e geçişin, SEC’in ortaklarına yönelik ön hazırlıklarına izin vermek için işaret ediyor. baz olarak Guo ile şunları kaydetti:

Bence Vitalik [Buterin] ve patron, adı Joseph Lubin. Bu adamlar bu sorunu nasıl çözeceğini biliyor çünkü Wall Street ile var. SEC ile nasıl başa çıkacağınızı biliyor.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden sorumlu olmaktan vazgeçmek. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki herhangi bir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm içerik fikri geliştirmesi ile ilgili ve ilgili mevzuatlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment