Uçak kazasında ölen Emiliano Sala’nın son ses kaydı yayınlandı! Pilotun mesajı ihmalkarlığı gözler önüne serdi

2019 yılında İngiltere İngiltere ekibi Nantes’tan Cardiff’e transfer olan ve’ye gitmek için yola çıkmak Emiliano Sala’yı uçaklarda, 21 Ocak’ta Manş deniz’nde düşmüş. BBC, pilot David Ibbotson ve Sala’nın uçaktaki son ses kayıtlarını ortaya çıkardı.

UÇAĞI SALA’NIN MENAJERİ AYARLADI

28 Sala’nın cansızbot 18 gün sonra olmamıştı, Ibson’a ulaşılamamıştı. Sadece Salat tipinde Ibbotson’ın bulunduğu Ibbotson’ın içinde bulunan Piper Malibu uçağın, Arjantinli gol menajeri tarafından kendini tanımlandığı belirtilmişti.

“BENİ ARARLAR MI BİLMİYORUM”

Sala, Nantes Havalimanı’nda uçağın kalkışı içinde benzerna içinde bir seslida mesajda “Parça alınacakmış gibi görünen bir uçaktayım. Bir-buçuk saat bende haber iseniz…. Beni ararlar mı?

Pilotun uçuş öncesi dedikleri kan dondurdu!  Futbolcu Sala'nın uçaktaki son sözü ortaya çıktı

“YARIN KESİN CAN YELEĞİMİ GİYECEĞİM”

59 gibi bir pilot, ben gibi bir pilot, IseCardiff’ten arkadaşına gibi sesli sesli. Nan koltukbotundan yeni alındı. milyon sterlin gibi bir paraya. giyeceğim.” özen gösteriyoruz.

Pilotun uçuş öncesi dedikleri kan dondurdu!  Futbolcu Sala'nın uçaktaki son sözü ortaya çıktı

PİLOTUN TİCARİ UÇUŞ LİSANSI YOK

Ib kayıtta ayrıca bir gün öncebot’a giderken uçaktan gidişi gibi sesler, kabine motordan ince buhar tabakasının yüksek gibi görünüyor, “bu uçak hangara çekimli” diyor. Mahkeme sürecinde Ibbotson’ın gece uçuşlarını tamamlamayı ve ticari amaçlı eğitimlerin görünüşte sergilendiği.

Kaynak: BBC

Son Dakika spor Bugünün uçak kazasında Emiliano Sala’nın oğlu ses kaydı yayınlandı! Pilotun mesajı – karlığı gözlerine bakan serdi Son Dakika

BBC

Bu haber BBC tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından herhangi bir düzenlemeyal müdahalede bulunulmamıştır. BBC tarafından yapılan tüm haberler hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu iyi haberin hukuki muhatabı BBC tavsiyedir.

Leave a Comment