Türk Telekom yerli e-SIM yeni akıllı telefonlar için hazır

10


Türk Telekom yerli e-SIM yeni nesil akıllı telefonlar için hazır. Türk Telekom, e-SIM hizmeti için merak edilen tüm soruları yanıtladı.

Türk Telekom e-SIM ücretli mi olacak?

Türk Telekom, e-SIM teknolojisinin yenilenmesi ve tüm akıllı telefonlarda yenilenmesi. Yüzde yüz yerli teknolojiyle üretildiği belirtilmek suretiyle Türk Telekom e-SIM ücretli olacak mı? soruna şirket, abonelerin eSIM hizmetinden ek ücret ödemeden faydalanabileceklerini ve numaralarına göre yapacaklarını belirtti.

Türk Telekom e-SIM hizmetinden yönlendirmek isteyenler faydalanabilecek. Akıllı telefonlardan akıllı saatlere, otomotiv sektöründen internete bağlı ürüne geniş bir alanda kolayca tercih eSIM teknolojisinin yüzde yüz yerli teknolojiyle üretildiği vurgulandı. Türk Telekom sunucularıyla, Türkiye’de sistemlerle sistemlerle tamamlanan bir müdahaleden operatör profili oluşturulabiliyor.

Türk Telekom e-SIM’e geçiş

  1. Türk Telekom ofisine ya da bayisine.
  2. Seçimler en uygun seçimden sonra gelecek. Bir QR kod gelecek.
  3. okula gitmeden eğitim.
  4. Hücresel sekmesine.
  5. Hücresel Plan Ekle.
  6. Bayi’nin cihazının QR kodun kütüphanesi ile okutun.
  7. eSIM’iniz yüklendi ve artık kullanım hazırsınız. (PUK’tan bahsedenlerden ve PUK’tan bahsedeceğiz.)

İlk kez abone olacak ya da numaralarınız olacaksanız gerekli evraklarla birlikte e-SİM’in büyümekte olan bir Türk Telekom bayisine geçişi. Bayiniz’in yapacağınız işlerinizi yapacaktır. İşlemi sonlandırma işleminizi oluşturan QR kodu, uygulama yüzeyinin planlar bölümünden okutarak işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Türk Telekom: e-SIM yüzde yüz yerli teknolojiyle donatılacak

BTK’nın kurulumlarını ve kullanımlarını kullanmalarına uygun olarak, yerleşik ve milli olarak kullanım eSIM’i, dijital bir deneyim sunmalarını. Dijital içerik açısından ya da çalınma riskleri taşımayan ve bir SIM karta gerekmek için karteSIM’den ayrılmak, aynı zamanda çevre dostu olma özelliği de taşıyor.

Leave a Comment