Tırnak testi ile kanseri önceden teşhis edin! Hemen tırnaklarınızı kontrol edin: Eğer bu varsa..

Ne yazık ki artık gelecekte şansız olan hastalıklar arasında bulunuyor. En riskli bölgeden biri olan kanserde son haftalık bir gelecek geliyor. Ancak bazı önemli noktalarla küçük çocuklarınız olabilir. Akciğer kanserini tırnaklardan test etmek mümkün olabilir. İşte merak edilenler..

En sık okul sınavından mezuniyet. Yakınlarda bulunan ölümler, sigara kullanımı gibi yakın aşındırıcı hastalıklar hakkında bilgi sahibi olunmaktadır. parmak çomaklanması bulunuyor.

Uzmanlar üremeda tırnak ile testi anlamasını ifade ediyor.

PARMAK TESTİ NASIL YAPILIR?

Parmak testi, bir kişi tırnak etleri arasında elmas şeklinde bir beden olup alıştırma yapmak için tırnaklarını bir araya getirmesini içerir. Parmağın çomaklaşması, parmak uçlarının gösterişli olarak gösterişinden oluşur. İlk ortaya çıkan şey, tırnağın tabanının dengelenmesi ve ucuz yatağının paralamasıdır. Daha sonra tırnaklar normalden daha fazla ilk başlangıç, bu da önden görülür. Son olarak parmakların teçhizatı ve sezonye başlar. Son aşamanın parmakların dokularında hava sıcaklığı üzerinde sıcaklık.

Roy Castle Akciğer Kanseri Vakfı, “Bu elmas şeklindeki pencereye sahip olmayan insanlari otomatik olarak göstermese bir olabilir” diyor.

nasıl yapılır?

İşaretlerinizin tırnaklarının birleştirilmesi.

Bunun ardından, aralarından gelen kütikülleriniz elmas şeklinde küçük bir aralık arayın.

Parmakların normalden daha büyük olabilir ve tırnaklar kavisli olabilir.

Yok ve tırnak yatakları birbirine değiyorsa, bu parmak çomaklanmasının işaretidir.

Leave a Comment