Teşkilat dizisinde baba-oğlu oynayan Gürkan Uygun ile Murat Yıldırım’ın yaş farkı olay oldu!

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre TRT 1’de yayınlanan rekortmeni dizisi bu sezon Ankara’dan İstanbul’a. Murat Yıldırım’ın “Ömer” rolüyle diziye verdiği, oyuncu Gürkan Uygun’un oğlunu canlandırması “Yok artık” dedirtti. İkilinin arasında sadece 5 yaş fark var.

İkilinin arasında 5 yaş fark var

Gelen haberlere, Ömer Gürkan Uygun’un hayat verdiği Yıldırım ile Ebil Aydın’ın kurtardığı Sacide’nin oğlu… 48 yaşındaki Gürkan Uygun’un hayatta olduğu 5 küçük olan Murat Yıldırım’la baba çocuğunu canlandıracak şaşırttı.

Teşkilat’ın yeni olacak mı olacak?
Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Ergün Metin, Seren Deniz, Yunus Narin, Atılay Uluışık, Cansu Büşra Tuman, Ebru Nil Aydın, Hande Dilan Hancı , E Naz Koçak’ın rolüyle Teşkilat dizisinde Milli İstihbarat Teşkilatı’nın isimsiz kahramanlarına yönelik canları pahaya düzenledikleri operasyon işlemi ‘Şirket’ yok edildi. Bu olaylara yönelik istihbarat servislerinin kişilerine yönelik bir yıl boyunca yaşanabilecek terörizm etkinlikleri başlatır. Sınırlarımızda büyük güçlerin olan bir uydu devlet kurma girişimi başlıyor.
Egemenliğimize yönelik bu zayıflar, teşkilat içinde hem de yeni yüzlerden oluşur, bu yapıyla mücadele etmek için geçer. Ekibin amacının kullanımında kullanımı kolay bir şekilde, üst düzeyden dış düşmanları aşındırır. Tüm bu operasyonların yanında, hepsin içinde satın alma dengeleri, hayatların olaylara gerçekleşecek olması için bir farklı olacaktır.

Teşkilat dizisinde baba-oğlu oynayan Gürkan Uygun ile Murat Yıldırım'ın yaş farkı olay oldu!  - Resim : 1

Teşkilat dizisinde baba-oğlu oynayan Gürkan Uygun ile Murat Yıldırım'ın yaş farkı olay oldu!  - Resim : 2

Leave a Comment