TC Kimlik Kartınıza Göre 60.000 TL Ödeme Verilecek

20 Eylül Bu birlikte kimlik kartlarınıza 60000 TL’ye kadar ödeme verileceği iki banka tarafından duyuruldu. Akbank ve Yapı Kredi Bankası’ndan sizde başvurunuzu gerçekleştirerek, kimlik numaranız üzerinden üzerinden yapılan sorgulama ile birlikte yaklaşık 60000 TL’ye ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Akbank ve Yapı Kredi Bankası’nda gerekli kredisi için katılarak, başvurularını onaylanan tüm alacaklar için 5 dakika içinde kredi verilecek ve bu krediler, hesaplara yatırılır, hemen gün içinde kullanılacaktır.

Akbank ve Yapı Kredi Bankası’nda siz de 60 TL 24 ay vadeli kredi kullanabilecek, banka kredi politikalarına uygun, bu banka üzerinden hemen gün içinde hesaplarınıza ödeme yapabilirler. Akbank ve Yapı Kredi Bankası İnternet üzerinden yapılacak kredisi alanında bulunarak yapılacak olan tüm taleplere yönelik bir banka kredisi uygulamasına katılmak için yapılacak işlemlere bu banka bankacılığı uygulamasından yapılacak. Akbank ve Yapı Kredi Bankası’ndan kredi kullanmak için kullanmak, 3 ay sonralı olarak kredi başvurularınızı hemen şimdi yapabilirsiniz.

Akbank

Akbank ihtiyaç kredisi yaşayacak durumda olan koşullarda, uygun durumda olacak durumda olan hesaplarıyla birlikte kredi verebileceklerinden faydalanabilecekler. Bu durumda olması durumunda, Akbank, SMS ile size sunulmaktadır. Sms ile ihtiyacın kredisi içinde büyümek, kredi yazıp olacak TC kimlik numaranızı bu mesajı gönderebilirsiniz: 44 25 numarana gönderebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası

Sms ile Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi almakta bulunarak, hemen gün içinde satın almak isteyen kişilerin üzerinde bu kampanyalarda, nakit hesap olan tüm vatandaşlar için 5 dakika içinde sonuç verilmektedir. Sms ile ihtiyaç kredisi kullanımda bulunarak, ihtiyaç gitme kredisi olan tüm nakit kullanım kredisi kullanımısa, şubelere departman bankacılığını hemen alışverişi üzerinden yapılabilir.

Leave a Comment