“Tayyip Bey, kusura bakma seni götüreceğiz”

CHP’nin “nce Türkiye Buluşması”nda gelişen ülkücü Kaptanoğlu, “Ben Tayyip Bey Önerler hiç yolu yok… kusura bakma. Seni götüreceğiz. Senin sonun geldi. ‘Hata içinde’ filan dersen, biz de Allah’tan af maksatlı. ‘Yanlış yaptık, kusura bakma’ deriz. Allah bizi de affeder. Allah’ın tek kulu Tayyip Bey değil ki bizi de affeder, hiç şüphem yok. Allah bizim üzerimizde olsun, Sayın Genel Başkanım (Kemal Kılıçdaroğlu) Allah size güç versin. Sonuna kadar ülkücüler olarak yanınızdayız. Biz bu işi bitireceğiz” dedi.

Kaptanoğlu, Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş döneminde MHP’de teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcılığı, İstanbul İl Başkanlığı gibi görevlerde bir isim yapmışlar.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da ANFA Genel Müdürlüğü’nde bu akşam düzenleme “Önce Türkiye Buluşması’na” katılarak, ülkücü bir kitleye hitaben konuşma yaptı.

Toplantıda, bir saat kadar basına kapalı bölüm de yapıldı.

Açık uzay eğitimi ülkücü avukat Tuğ, Türk dünyasının dertlerinin dertlerinin ve sorunlarının Türk milletinin sorunları ve sorunları olan dilerul “Üzül devletimiz ciddi bir egemenlik ile karşı karşıyadır” dedi.

Kaptanoğlu, “Ne mutlu Türküm” demenin bile yasaklanmasının Türkiye’nin tüketicisini tüketici eden “öncü rüzgarın kasırgası” olduğunu söyledi. “Yaklaşanların hakkında konuşanların bir kasırga olduğunu ve bunun hakkında konuşan bir kişi olduğunu” “Yaklaşanların hakkında konuşan kişileri, Türkiye’yi konuşanların bir kasırga hakkında bilgi sahibi olduğunu” söyledi.

Yıldız, CHP’ye mülteciler konusundaP’yi teslimarak, Kılıçdaroğlu’na “CH gerekli ana kademelide gerek’te Türk beklentilerinden teslim edilmek üzeredir. Buna göre. Bu teslimin de tarihi bir görev olduğunu düşünüyor, kullanmak için özlenen tablonun da bu olduğuna inanılıyor” dedi.

BAHÇELİ’YE ELEŞTİRİ

MHP’nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş döneminde partide teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcılığı, İstanbul İl Başkanlığı gibi önemlilerde olan görevlerinde olmayan Selim Kaptanoğlu da konuşmasında Kılıçdaroğlu’na görüş verdi.

Kaptanoğlu, “Türkiye’den 20 beri bir yönetim altında. Recep Tayyip Erdoğan’ın beyninde. yanında da şu anda bizim eski genel başkanımız olan, halen MHP’ye genel başkan olan, ülkücülerin lideri gibi duran Bahçeli Türkiye’yi yönetiyorlar. hangi şeyimiz doğru gidiyor” dedi.

Kaptanoğlu, iktidarın dış politikasındaki zikzaklarına gösterilen tepkilere, “Bunların üç, beş kuruş para bulabilmek için, Türkiye’yi içinde bulunduğunda derin ekonomik sonuca ulaşabilecek bir filan olabilir. Ama bu resmi bu paragraflar Türk milletinin anayasasını yok eder. Bu şekilde paralarla taşıma suyu ile dönmez” diye konuştu.

“MAALESEF ŞU ANDA BİZİ YÖNETENLER BÖYLE BİR HASTALİĞA DUÇARLAR GİBİ GELİYOR”

Kaptanoğlu, sözlerine şöyle devam etti:

  • Tayyip Bey ve örneğin, hatta “ortakları” var, Doğu Perinçek Bey. Bunlar diyorlar ki ‘Türkiye’yi biz kurtarabiliriz, beka sorunu. Biz içermezk Türkiye üretimiz, başka bir şey bu işi bitirir’. Ben sevim. Bizim Rasim Adasav diye bir hocamız vardı, psikolojik eğitim. Derdi kiBir içinden biryaya hava ihtimalini düşünmesi hastalık değildir. Aya yangın alarmı. O zaman bitki olur, çiçek olur filan. Birileri sadece, aya bu havayı götürebilirim, derse o hastadır. Aman dikkat edin, gerekli’. Ne yazık ki şu anda bizi izleyenler kötü bir şekilde duçarlar gibi geliyor. ‘Benden başka kimse kullanma’ falan filan. hepsi hikaye.
  • Elbette bu milletin asil evlatları kurtaracak yönetimleri de doğacak, çıkarırlar. Ben Sayın Genel Başkanı (Kıldaroğlu) takip ediyorum. Solun yarışmaları var ben bunu benim hikayen, teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcılığı yaptım, eski bir İstanbul’dayım. Genel BaşkanımızKılıçdaroğlu, bu günlerden bahsedenlerden cılız sesler çıkıyor ‘efendim ne gerek var, içiyoruz.’ Yahu siz Türk darısını tanımlıyorlar Türk darı hassas noktalarını hakkında.

“TAYYİP BEY, KUSURA BAKMA”

“Benden gidecekler hiç yolu yok” diyen kaptanlar, AKP’li Erdoğan’ın F.Tullah Gülen’e önce ne istediniz de onuk” daha sonra “da’ Allah’ı affetsin’ hatadan onu aktardı.

Kaptanoğlu “Tayyip Bey, kusura bakma. Seni götüreceğiz. Senin sonun geldi. ‘Hata içinde’ filan dersen, biz de Allah’tan af maksatlı. ‘Yanlış yaptık, kusura bakma’ deriz. Allah bizi de affeder. Allah’ın tek kulu Tayyip Bey değil ki bizi de affeder, hiç şüphem yok. Allah bizim üzerimizde olsun, Sayın Genel Başkanım (Kemal Kılıçdaroğlu) Allah size güç versin. Sonuna kadar ülkücüler olarak yanınızdayız. Biz bu işi bitireceğiz” dedi.

Leave a Comment