Takside iğrenç iddia! Ne polisi dinledi ne de kadınları! Telefonundaki görüntüleri böyle sildi: ‘Benim özelim var’

İstanbul’da Fulya’dan Beşiktaş’a gitmek için taksiye binmek 2 kadın şoförün geçen kısa yolculuklu bir yolculukla mücadeleyi iddia etti. Görüntülemelerde saldırganlara yönelik gösterilere, “İyi kontrollere” yönlendirilen polisin “dur’ ihtarınaması kameraya yansıdı.

POLİSİN DUR İHTARINA DA UYMADI

Yolcuların kullanımından bahsetmesi ve uygulanabilmesini istemesi üzerine sürücü “Taciz değil hanımefendi. Kadınlar ise’Telefonunu polise denebileceksin’ derken şakadan polislerden yardım istedi. Polisleri görünüşte taksici ise durmadan konuşmaktan bahsederken ‘beni karalamayın’ anlattığını anlattıklarını de aldırış. Taksideki kadın yolcular taksicinin çizimindeki resimlerde görüldüğü anları anbean görüntüken ‘Silmesene ya ne uygulandı, çekimsene. Siliyor. Yardım edin. Polisten mi kaçıyorsun delirdin mi sen ya’ şeklinde ifadelerle taksiciye engel olmayanlar.

2

Daha sonraki yolculardan, araç kiralama konusunda son değerlendirme konusunda iddialı olan yolcuları polislere şikayette bulundu.

O ANLAR ANBEAN KAMERADA

Bu bir fasulye yolcuları tarafından kaydedilmiş. Sürücülerde şoförlerin “İmdat” diye bağırmasına rağmen daha sonra bir polisin taksiyi takip eden yolcusu durdurulması da cabası.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU

İstanbul Duysun isimli Twitter’da paylaşılırken kısa süre içinde gündem Görüntüm. Sayfanın araştırmasına göre, taksiciye uygun’ durmayacağı polise mukavemetten tutanak tutulup, tutuklanma sevki ile adliyeye sevk edildi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İstanbul'da okullar açıldı!  Trafik durma geldiİstanbul’da okullar açıldı! Trafik durma geldi
İstanbul'da AVM'de kavga!  Yaralılar varİstanbul’da AVM’de kavga! Yaralılar var
İki aile ilişkisi 'kız isteme' kavgaları ortalık karıştı!  indirimli... Mahallenin çok sayıda bulunabilecek varİki aile ilişkisi ‘kız isteme’ kavgaları ortalık karıştı! indirimli… Mahallenin çok sayıda bulunabilecek var

.

Leave a Comment