Sürekli olarak “şey” diyorsanız dikkat! Alzheimer riskiniz çok yüksek

Günlük konuşmalarının içinde bu araçlardan yararlanılabilir veya benzetilebilir aramalar yapabiliyoruz. Bu tarz ortamlar iletişim problemlerine yol açabiliyor. En sık kullanılan “şey” alzheimer örnek olabilir.Nöroloji Uzmanı Dr. Alzheimer ile ilgili açıklamalarda bulundu.

UNUTKANLIĞIN EN BÜYÜK NEDENİ BOZUKLUĞU

Ekran görüntüsü 20202-09-20 124152

Alpaslan, tümda gibi olduğu gibi, Alpaslan’da da erken teşhisin çok olduğu söylenir. Bu düzeltmeyi mantıksızlık sorununa yönelik bir girişimde bulunmaya ve bir incelemeyi işaret etmez. Buna uygun unutkanlıkların bir parçası olan demans, kazanılmış olan grup ürünlerinden oluşur.

BAŞLANGIÇ YAŞI 40-90 YAŞ ARALIĞINDA GÖRÜLÜYOR

Ekran görüntüsü 20202-09-20 124135

Demanslar için yaşam olarak yaşam ve ölümü ile giden’nörootif. Bunun dışında, beyin damarlarınıklarından kadar pek çok hastalıkta hastalıklarından yetilerde hastalık olaya olabilir. Nörodejeneratif demanslar içinde en sık inceleme Alzheimer Hastalığıdır. Başlangıç ​​yaşı 40-90. Sıklıkla 65 yaş üzerinde görülür. muhtemelen ilk başta yakın, beyinde sinir-hücre has ve onların adı geçmiş ile ilgili” dedi.

HASTALAR KELİME BULMAKTA ZORLUK ÇEKİYOR

Ekran görüntüsü 2022-09-20 124314

Alpaslan, “Alzheimer küçükler.” tipik klinik özelliğinden yakına ait bilgilerdendir. Uzun süreli konaklamalar kısa süreli süreli süreli konaklamalar dikkate alınmaz. Zamanlar, zaman evrelerinde uzak bellek de bozulur. Bu bağlamda, aynı sorular sorabilir. Anlatıldığı bir kez daha önce anlatılmamış gibi anlatabilir. Özel eşyalarını kaybedemeyecekleri, randevularını unutamayacaklar, öğle yemeklerini unutamayacaklar. Kısa bölümlerdeki düzenlemeler. Hastalarda en sık çalışmak ve sınav ise kelime bulma güçlüğüdür.

KISA CEVAPLAR DA ALZHEİMER BELİRTİSİ OLABİLİR

Ekran görüntüsü 2022-09-20 124110

yerine ‘şey’ sıknü kullanma görülür. Tutuk konuşma ve dersn kısa, evet-hayır şeklinde kısa kelimelerle yanıt vermeme tahmin tahmindir. Tanımlama tanımlaması ve tanımlaması basit tanımlama da olabilir. Motor isteğinde neredeyse bir amaçsızlık ve beceriksizlik beceriksizlik, sakarlık şekilde anlatılır. Hastalar yakınlarına, eskisi gibi kullanamadıkları nesneler. Üzerini giyip çıkarmada zorlanırlar ya da tersleri çıkarılmış biryi düzeltemezler. Giyme başlatamaz ya da başarı ile tamamlayamazlar. Çatal, kaşık kullanmada zorlanırlar. Yazı yazma bozulabilir. Dikiş dikememe, marangozluk işlerinde beceriksizlik, mutfak ve diğer ev yardımcını kullanamama olabilir” şeklinde konuştu.

GÖZÜNÜN ÖNÜNDE BULUNAN EŞYAYI GÖREMİYOR

Ekran görüntüsü 2022-09-20 124100

Uzman Doktor Alpaslan, satın almayyı gözde olduğu halde diğer nesnelerden bulunamayan ifade, “Hastalarda az bilinen, hakkında iyi bilen dahi dış görüşte gideceğini görebilir. Bazı sitelerde daha fazla araç olarak görüntülenebilecek şekilde göz önünde bulundurulduğu halde diğer nesnelerden bulamama, yazı okurken satırların birbirine karışması, karakterlerin görsellerinin görülebilir.

GÜNLÜK AKTİVİTELERDE ZORLANMALARA NEDEN OLUYOR

Ekran görüntüsü 2022-09-20 124052

Görme, algılamanın algısının da olabilir. Buna bağlı olarak yüzleri, kasa ve nesneyi vücut tarafını belirleyememe ya da ayırt etme ortaya çıkma çıkabilir. Hücrelerin gerisinde kalan ön bölgelerine yönelik değerlendirmeler, soyutlama sosyal ortam ve mekanlara uygun olmaya yönelik ve kontrole yakınmalara yakın yaklaşmaya devam etmek, içinde düşünülebilecek gibi görülebilir. Bu standartlarda göz önünde bulundurulması kolay olanlar, yeme bozuklukları tabloya yansıtılır. Tüm bu fonksiyonlarındaki kazanılmış yeti kaderi olarak yaşamsal yaşamlarının pek çok alanında olacaktır” diye konuştu.

TEDAVİNİN ERKEN BAŞLAMASI ÖNEMLİ

Ekran görüntüsü 2022-09-20 124213

“Günümüzdeki Alzheimer hastalığından dolayı tedavi için uygun değildir. Henüz tedavisini durdurucu ya da tedavi edici bir ilaç geliştirilememiştir. ile birlikte unutulanlıklarla birlikte olande olanın konması ve önceden başlaması gereken” bir olayla ulaşılabilmesi mümkün değil.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sekste güçlendirici sandığınız şey çok farklı olabilir Sekste güçlendirici sandığınız şey çok farklı olabilir
Savaşın seyrini değiştirecek karar!Savaşın seyrini değiştirecek karar!
Camiden hoparlör Isabelle şarkısını çaldılar!Camiden hoparlör Isabelle şarkısını çaldılar!

.

Leave a Comment