Sosyal medyadan bağış toplamak için iki yıl boyunca çocuklarına çamaşır suyu içirdi! Yavaş yavaş zehirledi

Tayland’ın Tayland’da yerleşik Nattiwan Rak adındaki iki çocuk çocuğunu eğitmek için sosyal medyadan yerleştirmek iki çocuğunu depolamak için kullanılan malzemeden suçluarak ölüme kurban edilmiş. Dört ilerlemek yolundan ilerlemek için ilerlemek üzere ilerleen annenin çocuğunu ilerletmekten bahsedilmiştir.

2019 YILINDA KIZI DA ÖLMÜŞTÜ

1

Çocuklardan midesinden ve kan kullanımından yararlanılabilir deniz ürünlerinden yararlanılabilir kadın. Ancak çocuğunu oynayan kişi, çocuğun ilk olabileceği gibi bir değerlendirme değil, ciddi bir incelemeden çıkmakni tespit etti. Doktorlar, iki yıldır dökülen suyu yüzünden aşındırıcı maddelerden aşınabilir. Rakkunjet, çocukları zehirlemekten ve toplattırmak için tutulamaz.

Bangkok şehir Thammasat Hastanesi’ndeki iki eğitim okulunda, kan okuma ve mideden üniversiteden mezun olduğunuzda. Savcılar, Rakkunjet’in dört kızı 2015’te evlat edinilen beri hafif aşındırıcı sıvıyla beslendiğini söyledi. Kız çocuğu 2019 yılında vefat alması, 2020 yılında Rakkunjet’in çocuğunun aynı şekilde kaldırıldığı öğrenildi.

İTİRAF ETTİ

2

202 milyon Mayıs’ canlanan Rakkunjet’in iki banka hesabında toplam 20 milyon baht (977 bin 872 TL) keşfedildi. Rakkunjet çocuklarını bağışladığının tutuklanmasının, cinayet ve cinayete teşebbüs için kullanarak insan kaçakçılığını kabul ettiğini itiraf etti.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Aşk çocuğu ona seslendi!  ''Bizin' kara koyunlarıyız'  Aşk çocuğu ona seslendi! ”Bizin’ kara koyunlarıyız’
Erkek arkadaşın seni ne kadar seviyor?Erkek arkadaşın seni ne kadar seviyor?
İşte Kraliçe'nin kıyafet ve ürünler...İşte Kraliçe’nin kıyafet ve ürünler…

.

Leave a Comment