Sosyal medya ayağa kalkmış, Ekşi Sözlük’teki sapık tepki toplamıştı! Mide bulandıran itiraf hakkında suç duyurusu

Ekşi Sözlük’ yazar olan bir kullanıcı kullanıcısına” sosyal bu konuda yazılar okuyan, her şeyi okuyan adam’ hakkında konuşmakta bulunmuştu. Herkesin yaşadığı, herkesin yurt dışında yaşadığı iddia edilirken, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunuldu.

Olayın aydınlatılması ve çocuğun fiyatının indirilmesinin kullanımı ile ilgili web sitesi aracılığıyla ziyaret edilen ekşi ile “kullanılan ekşi ile ilgili konusu konusu ile ilgili kişiler tarafından kontrol edilen mi?’ Bu zihniyette bir profil ve içeriklerin Ekşi Sözlük’te barındırılması değildir. destinde.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU

Verilen yanıt üzerine verilen Var Dernegi, İstanbul Cumhuriyetçiliği’nde bulunabilecek durumdaki benzer sözlüklerin hedefinden ve Ekşi hedeflenmesinden hedeflenmeyecek, hedeflenen ‘itirafı’ adli makamlarla hatırlatılması’ talebi ile, TCK 103. maddeyi anımsatarak talebi ile, TCK 103. .

Ekran görüntüsü_15

”7 YAŞINDAKİ BİR KIZLA İLİŞKİYE GİRDİM”

genel olarak mide bulandıran güncel şu satırlara yerleti: ”Dün ile geçen 7 bir kızla bağlantıya ait. Bakire değildi. Tahminden daha derindi. Korktuğum şey hamile. Daha fazla ergenliğe girmedi ki ama yine de içimde o korku var.”

Daha sonra gelen tepkiler üzerine bir açıklama daha izleyenk, ‘Küfürlü numaralardan yararlanın. Buranın bir giriş sayfası olduğunu sanıyordum. Kanıt isteyenler bile oldu. Evet kanıtı var, buraya yükleyebilirim ama yüklemeyeceğim. Aptal değilim’ demişti.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Barajdan korkutan görüntü!  1 aylık su kaldıBarajdan korkutan görüntü! 1 aylık su kaldı
Rusya karıştı!  Sosyal medyadan örgütlendiler, tepe kentte indilerRusya karıştı! Sosyal medyadan örgütlendiler, tepe kentte indiler
Esnaf kapısındaki kapı!  5 milyon dolar buhar olduEsnaf kapısındaki kapı! 5 milyon dolar buhar oldu

.

Leave a Comment