Son Dakika: Wesley Sneijder’in yeni adresi! Burak Yılmaz’la buluşuyor…

class=”medyanet-inline-adv”>

Milli futbolcular Burak Yılmaz ve Oğuzhan Özyakup for giydiği Hollanda’nın Fortuna Sittard, bir dönem Galatasaray forması da giyen efsane futbolcu Wesley Sneijder’e kıyafette görev vermek için görüşmelerde bulunuyorlar.

Voetbal International’da yer alan habere göre; Fortuna Sitta’ın Excelsior ile fuar fuarı tribünden takip eden Sneijder, kulüp ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Yeni proje

Fanatik’in derlediği iddialara göre; 5-6 sahanlığın kullanımında yeni bir proje başlatmak isteyen Fortuna Sittard, hem takım bütçesini kullanmak amaçlı kullanımyı hem de okulunun bir Avrupa hedefinde hedeflenmek üzere henüz tam olarak netlik kazanılmış değil.

Sneijder sözleri

Konu hakkında ayrıntılı bir şekilde bir şu yetkili Sneijder hakkında hakkında bilgiler hakkında “Projemizi tam bir şekilde hakkında bilgilerle bir insan hakkında bilgi almak için. Daha sonra görüşürüz. Her şeyden sonra bir gündek için gelecek yeniden gelecek. Ondan hangi rol gelebileceğinden.”

class=”medyanet-inline-adv”>

Burak Yılmaz ile yeniden buluşabilir

2013-2017 seneleri arasında Galatasaray forması giyen ve 175 maç 45 gol ve 44 asist performans gösteren Sneijder, Fortuna Sittard’da görev alıyorsa Sarı-Kırmızılı ekipte takım arkadaşı olan Burak ile yeniden birlikte çalışmayı yakalayabilir.

.

Leave a Comment