Son Dakika: Volkan Demirel yeni takımı için gün sayıyor!

class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto 1. Lig’de son olarak deplasmanda Boluspor’a 1-0 yenilen Göztepe’de teknik direktör Turgay Altay’la Yolları mevkiken, sarı-kırmızılılar teknik adam hedefine hız verdi.

Altay’ın ilkinin kolları sıvayan yönetim olarak Fuat Çapa ve Hüseyin Eroğlu adlarının üzerinde duruyor. Kurmay iki çalıştırıcının yanı sıra Volkan Demirel’i de istiyoruz.

ÖNCELİK VOLKAN DEMİREL

Son olarak Fatih Karagümrük’ü çalıştıran genç teknik adama teslimye gönderilmeden Göztepe’nin hafta sonu teknik direktörlerinin çözüleceği bildirildi. Önceliği Demirel’e planlayan Rasmus Ankersen başkanlığındaki yönetiminden Tamer Tuna’yı da alternatif adından öğrenildi.

İlk teknik direktörlük Fatih Karagümrük’te yaşananları Volkan Demirel, ilk teknik direktörlükte gerçekleştirdi. Demirel, teknik direktör olarak Fatih Karagümrük’ün ilk kez Göztepe’ye karşı Gürsel Aksel Stadı’nda sahaya çıktı. O maçı Karagümrük 1-0 kazandı. İstanbul takımıyla 22 karşılaşmaya çıkan 40 teknik adam 10 galibiyet, 5 galibiyet, 5 galibiyet elden.

class=”medyanet-inline-adv”>

VOLKAN DEMİREL’İN TEKNİK DİREKTÖRLÜK KARİYERİ

Volkan Demirel, teknik direktör olarak ilk görevi Fatih Karagümrük’te gerçekleştirdi. İstanbul takımıyla 24 maçın çıkan Demirel, 1.71’lik puan ortalaması tutturdu. Volkan Demirel ve topluluğu ise 8. sırada bitirerek büyük bir başarı elde etti. Genç teknik adam, sezon yönetimiyle anlaşarak görevinden ayrıldı.

.

Leave a Comment