Son Dakika: TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’den Stefan Kuntz ve Yusuf Demir açıklaması!

class=”medyanet-inline-adv”>

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Stefan Kuntz ile ilgili konular hakkında konuştu.

İşte Mehmet Büyükekşi’nin sözleri;

Şu anda Stefan Kuntz’u gibi bir şey söz konusu değil. Bir milimetre konuşması da olmadı. Böyle bir düşüncemiz kesinlikle yok.

TR BÜYÜK SORUNLARDAN BİRİSİ SABIRSIZLIK

Bize göre Türk futbolundaki en büyük sorunlardan sabırsızlık. İstikrarlı olmak lazım. Avrupa’daki milli takımlar içinde en genç takımız. Önümüzde güzel günler. Ben dedikodulardan şüpheleniyorlar. Bunlar bize zarar verir.

Sakatlıklar nedeniyle bugün milli takım kadromuzdan futbolcularımız bugün sahada hocamız yeni oyuncuları kadromuza aldı. önümüzdeki maç da istiyoruz. 5 maçı kazanıp bir maçta berabere kalarak Türkiye’ye gitmek istiyoruz. Hedefimiz hedeflerimiz öncesinde Dünya takviminden iki tane hazırlık maçı planlıyoruz. Diyarbakır’da ve Gaziantep’te Çek Cumhuriyeti ile oynayacağız. Orada milli takıma yeni futbolcular da katılacak. Oyun parkuru ve yeni yarışmaları görmek için iki hazırlık maçı olacak. Hocamızın inşaatının tamamlanmasında bu katkımızın katkısı olacaktır. Ekim yarışmaları Avrupa yarışması için gruparı yapılacak. Şanslı bir kura içinde Avrupa şampiyonası’na hazırlık için ilk iki sırada yer alır

class=”medyanet-inline-adv”>

YUSUF DEMİR MİLLİ TAKIM’DA OYNAYAMIYOR

Yusuf Demir, 4 defa Avusturya Milli Takımı’nda katkı sağlamak için Türk Milli Takımı’nda oynayamıyor. FIFA’ya göre de Türk Milli Takımı’nda oynayabilmesi için herhangi bir imkan gözükmüyor şu an.

.

Leave a Comment