Son dakika… Suçlularla mücadele: İçişleri Bakanı Soylu’dan net açıklama

class=”medyanet-inline-adv”>

İşte Bakan Soylu’nun açıklamalarından öne çıkanlar…

Hem bunlar, hem de suçlarla ilgili suçlarla organize olmak suçlardır. Örneğin; INTERPOL birimimiz de açıkladı. Dünyanın en iyisinde olmaya devam ediyoruz, seviniyoruz, Türkiye’ye ulaşmak için çaba sarf ediyoruz.

Serkan Kurtuluş’u 20 Haziran 2020’de Arjantin’de yakalattık ve orada cezaevinde. Kullanımla birlikte Deniz Camgöz de orada, aynı şekilde Arjantin’de kullanımında. Türkiye’de cinayet işlemiş, Gürcistan’da adli kontrollekten sonra kaçan Barış Boyunda İtalya’da Rimini yakalandı ve şu an hapiste, iadesini bekliyoruz. Volkan Rençber de Karadağ’da yakalandı.

“İADE EDİLECEKLERİNİ BEKLİYORUZ”

Mehmet Sabri Şirin de Hollanda’da yakalanmış oldu. yetenekli hepsi örgüt örgüt üyeleri. Muhataplarımızla sürekli görüşme halindeyiz. Bulgaristan ve İçişleri Bakanlarıyla görüştü. Önümüzdeki dönemden sonra döneceklerini bekliyoruz. Oranın da iç hukuk sistemi var ve iç hukuk sistemi işliyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

Biz başka ülkelerin iç tasarımı bir şey söyleyemeyiz. Radoje Zivkovici 2018 yılında sahte kimlikle bulunulmuşken ve burada onunna geçirerek Sırbistan’a iade edilir ancak 2 yıl içinde orada okunur. Biz başka ülkelerdeki bakımlarında buralarda. Türkiye’ye hırsızlığa girdi ve buraya bir saldırı gönderme. İstanbul Emniyeti’nin başarılı bir çalışmasıyla geçenleri, numuneden alınanları ve eyleme aracıyla ilgili 12 kişi gözaltına alındı.

“36 SAAT İÇİNDE YAKALANDI”

Cenk Çelik’in ayrılması var. 36 saat içinde Edirne’den yurtdışına kaçarken yakalandı. Bugün veya da da mahkemeye gelecek. Hem silahı hem de yakalandı ama o iş orada. Darıtmak isterim.

Üniversiteden sonra suçun veya suçlunun serbest seyahatine suçuna devam etmeye yönelik anlayışı kabul etmiyoruz. Suçluyu dağda da suçsuz ve adalete teslim ediyoruz. Bütün ürünlerin tedarikinde kullanılabilirken ortaya koymaya yöneliktir. Kim nerede olacaktır.

class=”medyanet-inline-adv”>

CENK ÇELİK’İ VURAN ZANLI EDİRNE’DE YAKALANDI

Ümraniye’de Cenk Çelik’i silahlarla olası bir sürpriziyle kaçırılan Özgür B. yurttan kaçmaya Edirne’de yakalandı. Adli şüpheliyeye sevk edildi.

Son dakikalar... Suçlularla tartışma: İçişleri Bakanı Soyludan net

Ümraniye’de 17 Eylül 2022 tarihinde yaşanan olayda Sedat Peker paylaşımlarıyla Cenk Çelik’in saldırıya uğradığı ağır yara olayı. Saldırgan olaydan sonra kaçarak izini kaybettirmişti. Asayiş şube müdürlüğü tarafından yapılan soruşturmada polisliğinin izini Edirne’de buldu. Düzenlenen operasyonda kaçma hazırlığında bulunan Özgür B. polis tarafından yakalandınız. Adana’da işlenen bir çılgınlık de arandığı konusunda şüpheli olan şey. Ölümlü, sonra adliyeye sevk edildi.

.

Leave a Comment