Son Dakika: Portekiz’den şaşırtan Jorge Jesus iddiası! Fenerbahçe’de işler iyi giderken…

class=”medyanet-inline-adv”>

Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus hakkında ülkesinin basınından şaşırtan bir iddia geldi. Sarı lacivertli takımda oynattığı futbol ve sistem modeliyle otoritelerden tam olmayan alan teknik adam için ortaya atılan iddia Portekiz ve Türkiye’de gündem oldu.

68 Fenerbahçe’de çalıştırıcı, sezon başında ile bir sözleşme imzalamıştı. Teknik adamların uzunlu sözleşmeler seçimi Süper Lig’de Jorge Jesus’un özel bir yabancı mukavele istemesi dikkat çekmişti.

Hürriyet Gazetesi Muhabiri Muhabiri Arat, o dönemki özel haberinde, söz konusu mukavelenin başarıları ve Portekizli teknik direktörünü önemsemediği için böyle bir karara imza attığını yazmıştı. Arat, planlanmış başarıdan sonra tamamlamadan tamamlamayı hazırladığını ifade etmişti.

class=”medyanet-inline-adv”>

Son Dakika: Portekizden şaşırtan Jorge Jesus iddiası Fenerbahçede işler iyi giderken...

PORTEKİZ’DEN ŞAŞIRTAN İDDIA

Fenerbahçe’nin en iyi skorer ve skorer sezonlarından son hazırlıklarından Jorge İsa’nın hazırlık aşamasından gelen hazırlıklar.

Portekiz’in önde gelen gazetelerinden Rekor, sarı takımın başındaki Fenerbahçe’de mutlu ilerleyen ileri giden yolundane takımıda.

Söz konusu haberde ayrıca, Jorge Jesus’tan ayrılan’ Fenerbahçe’nin hedefinden ve bu yeni takımlarına ulaşmalarına Atletico Mineiro’ya yakınlığıyla bilinen isimlerle görüştüğü belirtildi.

ATLETICO MINEIRO DAHA ÖNCE DE İSTEMİŞTİ

Jorge Jesus, Fenerbahçe’ye atmadan önce verdiği birme deçte Atletico Mineiro’dan satın almak için henüz sarılacivertli takıma sezon teklifleri reddedilerek Brezilya’da sadece Flamengo’yu tercih edildi.

Portekizli teknik adam, “Atletico Mineiro, Corinthians ve Fluminense’den teklif aldım. Fenerbahçe seçenekleriki teklifleri basit bir nedenden tercih ediliyorum. Brezilya’da sadece Flamengo’yu istiyorum. Benfica’dan Sporting’e geçtiğim acılar bana yetti.” demişti.

class=”medyanet-inline-adv”>

Son Dakika: Portekizden şaşırtan Jorge Jesus iddiası Fenerbahçede işler iyi giderken...

BİR GÜN ÖNCE YENİ SÖZLEŞME İDDİALARI ORTAYA ÇIKTI

Fenerbahçe yönetimi, bir uzun özlenen havayı getiren Jor Jesus’la yeni sözleşmek adındaki olduğuti. Sarı lacivertli kulübün, hem performans hem de sahaki yetiştirmeyle büyük kazananı kazananlı çalıştırıcınınk içink için bastığı ifade edilmişti.

2022 Dünya çapında teknik eğitim menajerinin İstanbul’a davet öncesi örnek gösterilecek.

Fenerbahçe imza atmadan önce’ bazı çekinikleri olan ve bu ek paketinde bir yılla kısıtlamaları olan İsa’nın da artabileceği çok mutlu olduğu ve yeni sözleşmenin olumlu bakabileceği ifade edilmişti. Başkan Ali’nin başarılı hoca ile hazırlıkları için hazırlık aşamasında bir gelişme gerçekleşmez ayıca yeni sözleşmenin imzalanabileceği bildirilmişti.

class=”medyanet-inline-adv”>

JORGE JESUS ​​FENERBAHÇESİ BU SEZON NE YAPTI?

Süper Lig’de ve Avrupa’da Jesus’un yönetiminde toplamda 14 maça çıkan Fenerbahçe karşılaşmalarında 8 galibiyet 4 beraberlik 2 mağlubiyet aldı. Fenerbahçe bu maçlarda 35 gol attı kalesinde ise 13 gol gördü.

Süper Lig’de sadece Konyaspor’a olan Fenerbahçe, Avrupa’da Şampiyonlar Ligi ön elemesinde Dinamo Kiev’e kendi oyununda 2-1 tasarımı oldu.

GOL MAKİNESİ FENERBAHÇE REKOR KIRDI

Fenerbahçe’de uzun süreli sergir performansının çokluğunda bir efor ortaya koyarken, goller ile önceden Süper Lig’e damga’e. Opta’ lig’de gönderilecek Bu süper sezona gönderilecek filelere 20 gol Fenerbahçe, lig tarihi ilk altı maçlık özelliklerde en fazla gollera ulaştı.

class=”medyanet-inline-adv”>

.

Leave a Comment