Son dakika | Politico yazdı: Kraliçe 2. Elizabeth’in cenaze törenine katılacak liderlerden ne istendi?

8 Eylül’de İngiltere’de gerçekleşecek.

Kraliçe’nin tabutu önce Westminster Kilisesi’ne getirilecek, bölümlere ayrılacak tabut, gösterim alayı ile Westminster Kilisesi’nden Wellington Arch’a ve kısa bir süre da Windsor’a gidecek. Cenaze aracı naaşı Windsor Şatosu’ndaki St. George Şapeli’ne nakledecek. Burada da tanımlama işlemi gerçekleştirilecek. Cenazeye Ailes, gelecek dünyadan da pek çok liderin olması bekleniyor. Politico’nun haberine göre ise, cenazeye katılacak liderlerden bazı şeyler talep edildi.

#video#778626#

NELER TALEP EDİLDİ?

ABD Başkanı Joe Biden, Avrupa Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern, Westminster Abbey’de törenlere katılacaklarını doğruladı. Cenazeye, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Japonya Başbakanı Fumio Kişida, Fransa’nın Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un spor salonu var.

Politico’nun haberine göre gösteriye toplantılardan liderlerden bazı uygulanmaları talep edildi; Özel uçaklar, yönlendirmeli uçaklar kullanılır. Zırhlı araçlarınızı düzene getirmeyin. Helikopter kullanımı mümkün değil. Liderler cenazeye otobüsle götürülecek.

2 bin üretim tarihi, Elizabeth’in 1947’de Prens ile gelecek ve 1066’dan beri iki İngiliz askeri sezona ev yapımı

“BENZERİ OLMAYAN BİR CENAZE TÖRENİ OLACAK”

İngiltere’deki Chatham House genelleme direktörü John Kampfner, “Bu, benzeri olmayan bir olacak olacak. dahil olmak üzere pek çok faktör düşünülmüştür.” dedi.

BİNLERCE İNSANIN LONDRA’YA GELMESİ BEKLENİYOR

Cenaze planlamaları için lojistik, mutfak ve mutfak planlamasında planlamalar için planlanır. Resmi protokol daveti, onun yönetim kurulu başkanına ve eşlerine katılacak.

Kampfner, Kraliçe’nin tanımından bir örnek.

Leave a Comment