Son Dakika: Milli takım kampında İrfan Can Kahveci ve Serdar Gürler’den açıklamalar!

class=”medyanet-inline-adv”>

A Milli Futbol Takımı, UEFA Uluslar C Ligi 1’inci Grup’ta perşembe oynayacağı lüksemburg maçın hazırlıkları sürüyor. Sabah fanı antrenman için antrenman ve İrdar Caner açıklamada bulundu.

İrfan Can Kahveci, “Burayı çok özlemişim. İnşallah gol yemeden Uluslar’ni tamamlarız. Hedefimiz 2 karşılaşma altın yemeden 6 puan almak. Şu anda benim geleceğimden her şey olacak. Ve yine burada benim için buradayım. Milli takımdan bir süre uzak kaldım. Sakat oldular.

“FİZİKSEL OLARAK İYİ OLDUĞUM ZAMAN KENDİMİ MAÇLARA VEREBİLİYORUM”

İr Can Kahveci, Dünya Kupası’ndaki favorisi ile, “Dünya kupasında favorim. Benim favorim ile ilgili her zaman” Türkiye’yi sevindirmek, karşılaşmalarda daha çok ilgiyle ilgili ise “Fizik olarak olarak tarihteki maçlara alınabiliyorum. Bizim için iyi olur ve daha çok denerim her şeyi saha içinde” diye konuştu.

“GÜZEL BİR AİLE ORTAMI VAR”

Bir Milli Futbol’da aile ortamından dile getiren İr Takım’fan Can, “Hocamız da sıcak kanlı. Genç kardeşlerimize de destek olacak şekilde çalışacağım” şeklinde konuşacak.

class=”medyanet-inline-adv”>

Yıldız isim dışında artık genç statüsünden gelen eğitim kapsamındaki eğitim tarzına yönelik olması açısından kapsamlı bir eğitimli bir “Yaşlandık” sayılır.

SERDAR GÜRLER: ÇOK İYİ OYUNCULARIMIZ VAR

Yeniden milli takımda olduğu için mutlu ve gururlu olduğunu dile getiren Serdar Gürler, “Aradan 3 sene geçti. Milli takımda görev yapmak, burada emek vermek bir onur ve gurur. Çok iyi oyuncularımız var kanatlarda. Oyuncular var.

“HER 3 GÜNDE 1 MAÇ OYNAMAK, YOLCULUKLAR BİZİ YORUYOR”

Teknik direktör Emre Belözoğlu’nun Başakşehir’de onunla oyuncudan faydalandığını sölerine ekleyen Serdar Gürler, “Buna hedef demeyelim de iyi oyuncuların adını oynuyor hocamız. 13 maçın 10’unda oynadım. Herkes aynı şey için hocamız bir tercih yapıyor. Her 3 günde 1 maç oynuyoruz.

Serdar Gürler, Lüksemburg ve Faroe Adaları karşılaşmalarından 6 puanla ayrılmak yemeden yaşadıklarını belirttim.

class=”medyanet-inline-adv”>

MİLLİ TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ

A Milli Futbol Takımı, UEFA Uluslar C Ligi 1’inci Grup’ta perşembe oynayacağı lüksemburg maçın hazırlıklarını sürdürdü.

TFF Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde sabah teknik direktör Stefan Kuntz yönetimindeki antrenmanın ilk 15 dakikası basın mensuplarına açık sözlü. Isınma hareketleriyle idman, istasyon çalışmaları ile sürdü. Basına kapalı yapılırsa küçük çalışmalar gerçekliştirildi. Milli takımda Ozan Kabak, Zeki Çelik, Orkun Kökçü ve Enes Ünal ile dünkü akşam antrenmanında rejenerasyon çalışması yapan Tolga Ciğerci ve Eren Elmalı, takıma dahil oldu. Antrenmanı Millî Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da takip etti.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ay-yıldızlılar, günün ikinci antrenmanını 17.00’de basına kapalı gerçekleştirecek.

.

Leave a Comment