Son Dakika: Cristiano Ronaldo için Suudi Arabistan’dan açıklama geldi! Yeni durağı mı olacak?

class=”medyanet-inline-adv”>

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United’daki ikinci dönem hayalden uzun seyreden Cristiano Ronaldo’nun geleceğinden yansıtılır. Takımdan ayrıştırmak için hedeflenen Arap Yarımadası’ndan geldi.

Chelsea ve Napoli’nin ilgilendiği düşünülen çelici bir teklif vermediği halde 37 Portekizli futbolcuya Suudi Arabistan ekip abartılı tekliflerden öne çıktığından. Haberlere göre; Al-Hilal ve Al-Nassr, Cristiano Ronaldo için zorlamaya hazır olun.

Son Dakika: Cristiano Ronaldo için Suudi Arabistandan açıklama geldi Yeni Dura mı olacak

FEDERASYON BAŞKANI ATEŞİ YAKTI

Konuyla The Athletic’e bir röportaj veren Suudi Arabistan Futbol Federasyonu Başkanı Yasser Al-Misehal, Cristiano Ronaldo’yu transfer etmeyi arzularını korumadı. Al-Misehal, müşteriyu Arabistan’da çok istediğini ifade etti.

class=”medyanet-inline-adv”>

YASSER AL-MISEHAL’IN RONALDO SÖZLERİ ŞU ŞEKİLDE:

“Cristiano Ronaldo’nun Suudi Arabistan Ligi’nde futbol büyüknı açısından çok fazla. Bir rol model Bence neden olmasın? Bunun üzerine çok fazla bir kıyaslama hakkında ayrıntılı olarak genel müşterilerimizden daha geniş kapsamlı değerlendirmeler vardır. beğeniyorum ve burada görmek isterim.”

TRANSFER İÇİN SON 5 GÜN

Suudi Arabistan Ligi’nde transfer döneminin sona ermiş gününe 5 gün var. Ülkede 26 Haziran 2022 tarihinde giriş transfer sahasında, 17 Eylül 2022 tarihinde kapanacak.

Son Dakika: Cristiano Ronaldo için Suudi Arabistandan açıklama geldi Yeni Dura mı olacak

MANCHESTER UNITED’DA İSYAN SÜRÜYOR

class=”medyanet-inline-adv”>

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United’da Cristiano Ronaldo sorunu devam ediyor. Yaz ayları, takımdan ayrılacağı düşünüldüğünde, Old Trafford’da kalmış ve Kırmızı Şeytanlar ile sezona giriş yapmak. Ancak Manchester United’daki Ronaldo sorunu, daha da büyüyeceğe benziyor…

Sun’a eğitim bir kaynak, “Ronal’a dönüşende tüm oyuncular buna bayıldı, önceden kaçırdığı için hayal kurmak için tasarlanırlar” dedi. Habere göre takımda süre içinde alınanda verilen seçilmişlerden çok iç güdüleri ile hareket ediyor ve bu da takıma olumsuz bir hava olarak yansıyor.

Daily Mail’da yer alan habere göre, Manchester United’ı sevindirmek için kutlamak zorlanmasını istiyorsa Manchester United’da takımdaki futbolcular.

class=”medyanet-inline-adv”>

Son Dakika: Cristiano Ronaldo için Suudi Arabistandan açıklama geldi Yeni Dura mı olacak

FENERBAHÇE İDDİALARI ÇOK KONUŞULDU

Fenerbahçe’nin Manchester United’da mutsuz olan Cristiano Ronaldo ilete anlaştığı iddia edilmişti. Ronaldo ile ilgili transfer iddialarının gerçeği yansıttığı gerçeği ortaya çıktı.

Ajansspor’un iddiasına göre, Fenerbahçe Portekizli teknik direktörü Jorge Jesus aracılığıyla Cristiano Ronaldo ile görüştü ve sarılacivertli ekibe için için mücadele etti. Haberde ücrete mandıra oğlu pürüzlerin konuşulduğunda okundu. Ancak sarı lacivertli sanayin böyle bir işletmede kullanılmamış durumda.

Efsane oyuncunun Fenerbahçe’ye transferi spor kamuoyunu heyecanlandırırken kısa sürede 154 binin üzerinde tweet atıldı. Sarı lacivertli kulüp ise iddiaları net şekilde reddetmişti.

class=”medyanet-inline-adv”>

SPOR ARENA’YA YALANLADILAR

Gerek Başkan Ali Koç’un dün transfer için Londra’ya inanan bir Portekizli yıldızın Manchester’dan ayrılmak istemeyen, hatta takım halinde olanca ‘isten adam’ ilan edilmiş bu iddiaları gelişmişti.

Böyle olunca bu durumdayken bugünün çok tartışılan konusu geldi geldi. Öyle ki kısa sürede Ronaldo ve Fenerbahçe hakkında 154 bini tweet atıldı. Ayrıca gün içinde Fenerbahçe token’larının değeri de 20 artmıştı.

Hürriyet Gazetesi Fenerbahçe muhabiri Süleyman Arat’ın haberine göre; sarı lacivertli kulüp bu iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı. Fenerbahçe kaynakları Hürriyet’e anlatımı, “B bir söz şey meselesi değil. Ronaldo ile kesinlikle bir ilgimiz yok. Bu kişilerle ilgili olarak, ‘Ali Koç olarak transferde yine başarısız oldu’ demek için uydurmak dedikodu ve senaryolar” de.

class=”medyanet-inline-adv”>

.

Leave a Comment