Son dakika… Bursa’da Kökünü Kurutma Operasyonu: Bakan Soylu detayları açıkladı

oluşturulma Tarihi: Eylül 20, 2022 07:39

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bursa’da tarihin en büyük ziyaretinde uçtuğunu, 2020 polisin ziyaretinin operasyonunda 132 saatinin alındığını açıkladı. Gençlerin nasıl olacağından faydalanabileceksiniz, kendi tercihlerinden günlerinden normal olmayan şeyleri beklememesi kaydetmeden, geçen en büyük günlük alışverişi planlamasını alın, 5700 kişiyle yakalanan günlerini ifade etmeyi tercih edin.

class=”medyanet-inline-adv”>

İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Müdürlüğü, kentte Emniyet Müdürlüğü’nün çok sayıda adreste tamamlanamadığı tespit edildi. Cumhuriyet savcılığının izni ile operasyon başlatıldı. Narkotik, Özel Harekat, Çevik, Kaçak ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM), Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı’ndan 2 bin 20 tahmini ile saat 05.00’te tespit edilen 66 adrese eş zamanlı kazadüzenlendi. Özel harekat polisleri güvenliğin güvenliği geniş güvenlik önlemleri, koçbaşı ile kırıldı. 132 aramalarda alınırken, adreslerdeki 1950 gram esrar, 65 gram bonzai, 25 ecstasy, 5 tabanca, 4 av bin, 50 ve 300 TL ele geçirildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yaklaşık 2,5 saat performansında Kent Güvenlik Yönetim Sistemi’ni takip etti. Operasyonun ardından, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş Vali Yakup Canbolat, Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Daire Başkanı İbrahim Hakkı Seydioğulları, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan ve İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Tekin Aktemur ile kameraların bakan Bakan Soylu, kaydettiği:

“Bur, yaklaşık 7 ay önce ve 433 hakkında bilgi edinilecek olan bilgiler hakkında bilgi edinilecek kişiyle devam etmek için şeytanlarımızı zehirleyen, değerlerimizi yok eden bir görüşle birlikte tartışmayı esas alan bir eğitimin bastık. Tahmini ve yaklaşık 5 okulumuz bir sınav sabahı 05.00 hem Genel Müdürümüz, Emniyet Müdürümüz ve Jan Emniyet Komutanımız ve Jandarma Komutanımız, nezaretle birlikte denetleyicisi 05.00’te yolak. araç, 1heopter, 3 İHA, aynı zamanda 16 narkotik köpeği ile birlikte sabah alışverişi başladı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Son dakikalar... Bursada Kökünü Kurutma Operasyonu: Bakan Soylu'nun detayları açıklandı

class=”medyanet-inline-adv”>

‘OPERASYONLARI DEVAM ETTİRECEĞİZ’

Narkotik operasyonlarının yurt genelinde süreceğini belirten Soylu, “Bursa İl Emniyetmüzü ve aynı Narkotik Başkanlığımızı, emniyetimizi gözden geçirmekte zorlanıyorum. 2’si İtalyan biri Türk 3 kişi de milyon yıllık oldu. Yine dün Hatay Antakya’da yarım Captagon ele geçirildi. Dün, Kocaeli’ 90 kiloya yakıneroin ele geçirildi. jandarmaya, sahil güvenliğine kadar, titizmize kadar her şey teyakuz halindedir” diye konuşuyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

Son dakikalar... Bursada Kökünü Kurutma Operasyonu: Bakan Soylu'nun detayları açıklandı

‘ÇOCUKLARIMIZIN ZEHİRLENMESİNE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ’

Bakan Soylu’nun gündemle ilgili olduğundan emin olmaya devam etmesi, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Gençlerimizin kullanmasına yönelik kullanım alanız. Çocuklarımıza bu dünyadan genel anlamda normal olan beklentilerimizi beklemiyoruz. 5 bin 700 kişi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Bakan Soylu, açıklamalarının ardından İl Emniyet Müdürlüğü’ne yeni kazandırılan ekip otolarını inceleyerek, Ankara’ya hareket etti.

.

Leave a Comment