Son dakika: Beşiktaş’ta Valerien Ismael kararı verildi! Ceyhun Kazancı’nın raporu ortaya çıktı: Sebep Ismael değil, bazı oyuncular ve sakatlıklar

class=”medyanet-inline-adv”>

Beşiktaş’ta sportif direktör Ceyhun Kazancı’nın, son 2 karşılaşmada yaşanın 5 puanlık nihai nedenleriyle ilgili hedef öğrenci kulübü Ahmet Nur Çebi’ye verilen raporun ana görselöri çıktı. Kazancı’nın genel olarak “Sorun teknik direktör Valerien İsmael ya da bakımında değil, dezavantajlı sınıfında olmayan formda. Radikal çalışmalarla yapılması gereken yok, milli eğitim çalışmalarıla takımın gerçek kimliğine kavuşacak” mesajını verdiği raporunda öne çıkan konuları şöyle anlatır:

HOCANIN OYUNCULARLA İLETİŞİMİ ÇOK İYİ

1- Takım içinde herhangi bir yiyecek yok. Çalışma ortamı ve ortam güzel. Valerien İsmael’in oyuncuları İsmael’in oğlu için iyi.

2- Bazı futbolcuların kısa sakatlıkları (Ghezzal, Atiba, Josef, Welinton), oyun planının oturmasına engel teşkil etti.

class=”medyanet-inline-adv”>

3- En önemli sorunsuzluk. Her maçı farklılaşması. Öyle ki onun maçı öncesi’Bu hangi oyuncu geri kalacak’ tahminleri yapılıyor.

SAVUNMA VE KALE ELEŞTİRİLİYOR AMA…

4- Savunma ve kale çok değerlendirme açısından bakıldığında orta sahadaki incelemeden kaynaklandığı görüşünde.

5- Son iki maçtaki puan kayıplarının gidişatını iyileştirmek için moral bozukluğunu giderebilmek için destek olabilir.

6- Milli maçlar için uygun olan ara, sorunlarla karşılaşmak için iyi bir fırsat olacak. Bu sakatlar iyileşecek ve oyun sistemi tam olarak oturacak.

SEZONU İSMAEL iLE BiTiRECEĞiZ

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, yönetim kadrosu ile ilgili görüş alışverişi ve sportif direktör Ceyhun Kazancı’dan görüş alışverişi ve sportif direktör Ceyhun Kazancı’dan üretim prosesör teknikör Valerien İsmael üretim prosesi verdi. Çebi, “İsmael ile deplasman bitireceğiz. gelecekten emin olmak için. Beşiktaş’ta tek kriteri var, o da şampiyonluk. Bu şekilde düzeltildim, bunun için Beşiktaş’ta ifade edildi” diye konuştu.

.

Leave a Comment