Son Dakika: Atakaş Hatayspor’da Volkan Demirel dönemi resmen başladı!

class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Atakaş Hatayspor, teknik direktör Volkan Demirel ile 1+1 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

İŞTE O AÇIKLAMA

Atakaş Hatayspor’umuza Hoş Geldin Volkan Demirel!

Teknik direktör Volkan Demirel ile 1+1 yıl tamamlandık.

Bölge Müdürlüğüne Onursal Başkanımız Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Lütfü Savaş katıldı.

İLK DUYURU PAZARTESİ GÜNÜ GELMİŞTİ

Atakaş Hatayspor’da teknik direktörlük görevine Volkan Demirel’in getirtildiği ilk olarak Pazartesi günü açık.

Konuyla Hatay ilgilida bulunan Atakaş Onursal Başkanı Lüftü Savaş, “Belli hocalar ile görüştük ve finalinde Volkan Demirel ile el sıkıştık. Serkan Özbalta hocamız bugün ayrıldıktan sonra Volkan Demirel ile resmi sözleşmeyi imzalayacağız.” kullanmıştı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Savaş ayrıca, “Serkan Özbalta hocamız bugün işten ayrıldıktan sonra Volkan Demirel ile resmi sözleşmeyi imzalayacağız. akşamı da işbaşı yapacak Volkan Demirel hoca. Çarşamba de futbolcular dönmüş olacak ve ilk antrenmanlarına başlayacaklar. 1+1 olması gerektiği gibi anlaşmamız var. Onun kendi yerinde var içinde var inşallah camiamız için ve türk futbolu için hayırlı olur.” şeklinde konuşmuştu.

“SAYIN BAŞKANIMIZ MAÇLARA GELSİN, KOLTUĞUNA YASLANSIN VE RAHAT ŞEKİLDE MAÇI SEYRETSİN”

Volkan Demir’in Atakaş Hataspor’u yakınlarımızı takip eden Lütfü Savaş izle, “Bütün maçımızı seçeceğiz. Bütün öğretmenlerimizi belirleyecek ve geleceğimiz adına çok umutlu. Volkan hoca arkadaşlara; ‘sayın başkanımız maçına gitmiş, koltuğunasın rahat bir şekilde bir şekilde yarışmamış olacak, koltuğunasın rahat bir şekilde bir şekilde savaşmış’ de. Tabi ki bu onun ne kadar kendinden emin olduğunu, ne kadar Hatayspor’a umut ve ne kadar da umutlu olduğunu gösterir. Bu, bizim için sevindirici.” demişti.

.

Leave a Comment