Son Dakika: Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak’tan Balotelli, Fenerbahçe, Serdar Dursun ve Tayyip Talha açıklaması!

class=”medyanet-inline-adv”>

Adana Demirspor’un Başkanı Murat Sancak kulübünün Youtube hesabında açıklamalarda bulundu. Sancak, Balotelli hakkında konuştu.

Ayrıca yaşananlar ve Serdar Dursun’un anlattıklarını anlattı.

100 MİLYON EURO HARCASAYDIK BALOTELLI’NİN KATTIKLARINI BAŞARAMAZDIK

“Hayırlı, iyi de oldu. Sezon sonu bitmez gitmekdik deliliği. Biz arada bir arada bir bitmez olur diye varsay. Ama sonra İtalya kampında gitmek istemiyorum deyince, “Artık dönme, git, hatta başvurusan bonservis bedeli sen öde” bazı bitersan bonservis bedeli sen öde” Ama Balotelli’nin yememek lazım, hem Türkiye’nin, hem Adana’nın, hem de Adana Demirspor’un iyi PR’ını yaptı. çok da iyi bir şekilde kullanılır. Allah yolunu açık etmelidir, onu, belli belki iki akıllı sene sonra yine bizim için gelebilir ama onun gibi, benim yani. onun gelen kusuru orada. Montella orada daha da şeydi. Oğul Balotelli’yeda en yaptım. azmıştı. Belki gün akıllıca bir şekilde döner.”

class=”medyanet-inline-adv”>

HAKEMLER HATALI OLACAK

“Fenerbahçe maçlarında ve Hatayspor maçlarında tartışmaları yaşanmayacak. Daha fazla maçlarda yaşanmayacak. Eksiğimiz var. Bir hakem delerin sakatlanma ayrılma da var.

ALDIĞI CEZALAR YANLIŞ MURAT SANCAK MI ANLAŞILIYOR?

“İnsanız, robottan sonra insan olacak. “

class=”medyanet-inline-adv”>

“F.BAHÇE’Yİ ÇOK BEKLEDİK”

“Onu en beri isteyen kimseden’dan iki takım vardı ve Beşiktaş vardı. Beşiktaş’la sürekli görüştük. Bruma’dan öncek için gelse biz gelecektik zaten. Ben Fenerbahçe’den 2-2.5 milyon verecekleri ama bu bize yakışmazdı. Fenerbahçe’yi bir saat, yarım saat daha beklesek bizde kalacaktı. sürecimizi biz de verdik. Transfer çalımı falan söz konusu değil. Orada bir fayda ve fiyat artışı yok.”

class=”medyanet-inline-adv”>

“Fenerbahçelilerin yerinde olsam, Ali Koç’a sahip çıkarım. Ali Koç, iyi bir başkan. Her sene şampiyon olacaksın diye bir şey yok, belki 4 senedir olamıyorsunuz ama Ali Koç iyi başkan.”

.

Leave a Comment