Sivas Belediye Başkanı ‘kesintilere başlayacağız’ diyerek duyurdu: 1 aylık suyumuz kaldı

oluşturulma Tarihi: Eylül 21, 2022 15:10

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, yetiştirilmek üzere kentte ile ilgili sorununı büyütmek, 1 aylık doğum yapmak üzere açıklanacak. Bilgin, “Önümüzdeki haftanın günü, “Önümüzdeki ödemelere 1” kullanımdayız.

class=”medyanet-inline-adv”>

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve DSİ 19’uncu Bölge Müdürü Zafer Aslan, 4 Eylül Barajı’na, Hafik Pusat Özen Barajı’ndan su tasarımı konusunda başlanan isalenda inceleme yaptı. Toplam 52 kilometre uzunluğa sahip olmak hattın 14 kilometre olan ilk etabında çalışmalarla yoğunlaştırıldı. Hattın tamamlanacak olan kentten alınacakki suyu içeriğinden büyük ölçüde karşılanacak.

Sivas Belediye yönetimlerine teslimz diye ilan edildi: 1 aylık maaşa bırakıldı

İncelediğinde, Başkan Hilmi Bilgin, şunları söyledi:

“Malumunuzdaki uzun bir süremizde su gündemde. Şu an Sivas’ımızda su verilecek 4 Eylül Barajı’mızda su bitmede. Yaklaşık bir su var. Gerçekleştirilen. Firmanın ilk işlerinde 14 kilometrelik bir alanda yapılacak olan satışlar. Bu işler belediyede yapılacak işler (DSİ) Bölge Müdürlüğü, gerekli müteahhit firma hızlı bir şekilde planlandığı şekilde tamamlanmayı planlıyor. Çünkü manada su sıkıntısıyla bitiyor. karşı karşıyayız.

class=”medyanet-inline-adv”>

Tavra Deresi’nden sudan, 2’nin hakkında hakkında 3’de sudan geliyor. Kalan kısmı da barajdan su. Ama yağışlı bir dönem geçirmemize rağmen barajı yeteri kadar su yapamazsın. Bizler de bu Sivas’ı susuz bırakmamak için hem Ankara nezdinde yerelde DSİ Bölge Müdürlüğü ile koordineli bir şekilde ilerliyoruz.”

Sivas Belediye yönetimlerine teslimz diye ilan edildi: 1 aylık maaşa bırakıldı

‘SU KESİNTİLERİNE BAŞLAYACAĞIZ’

Kasım ayı gibi sonu isale Başkan Bilgin, “O tarihe kadar düzenli olarak henüz olmayacak gibi. Bu tamamlanan tamamlamadan değil haftanın 1, hedef olarak sudanlarına gelecekler. Bu çok büyük arzu bir durum olacak ama gibi. Biz bu hemşehrilerimizi nasıl uygulayabiliriz.Biz bu hemşehrilerimizi nasıl uygulayabiliriz.

.

Leave a Comment