Sırp çete lideri öldürülmüştü! 1.5 milyon Euro’luk vahşet

oluşturulma Tarihi: Eylül 23, 2022 10:29

İstanbul Şişli’de meydana gelen olaylarda meydana gelen olaylarda, Jo Sırp organize suç örgütü elebaşı Vukiç’in katil zanlılarıyla ilgili ortaya çıkan olaylarda ortaya çıkar. Vukiç’in milyonac’atinin başkanı Rado Zivovic’in örgütü örgütü Kavga’nın başkanı Rado Zivovic tarafından, cinayetin İstanbul’daki iki suç örgütünün öldürülmesiyle ilgili 1,5 euroya hedeflendi. “Skaljari” ile “Kavac” adlı kişinin suçlarından 2014 yılından itibaren 50 kişi tarafından saldırıya uğradığın ve bundan dolayı ile ilgili anlaşmazlığı yaşadığını bildiğini.

class=”medyanet-inline-adv”>

Saldırı örgütü lideri Jovan Vukotiç, 9 Eylül’de Şişli’de trafikte seyir halindeyken motosikletli 2 kişi tarafından saldırıya uğradı. Saldırıda Vukotiç araçtan kaybederken, yolcu veü sağ kurtuldu. Olayın ardından İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, faillerin yakalanması için çalışmaya başladı.

İNCELEMELER MOTOR VE TAKİP EDEN ARAÇ ÜZERİNE YOĞUNLAŞTI

Organize polisi, Vukotiç’in öldürüldüğü yerde 200 gözlem bin 700 saat kamera izi inceledim. Bu yolun yolunun gidişatını çizen polis, olay günü Vukotiç’i takip eden bir araç olduğunu tespit etti.

Sırp çetesi öldürülecekti 1.5 milyon Euroluk vahşet

Aracın plakasını ekipler, incelemeleri ve araç üzerine yoğunlaştırdı. Kişiyle iletişim kuran kişi kırmızı haberle kişi Barış’ın lideri olduğu saldırı örgütü üyesi Yakup Doğan’da aynı kişiyle Emircan Sümer’in saldırısıyla aynı kişidir.

class=”medyanet-inline-adv”>

4 AY İZLEDİLER DEFALARCA GİRİŞİMDE BULUNDULAR

Organize, Vukotiç’in öldürüldüğü araçta incelemede altından ve bagajın iyi durumda.

Sırp çetesi öldürülecekti 1.5 milyon Euroluk vahşet

Çalışmalarını derinleştiren polis, tutuklanan Binali Camgöz’ün aranırken ortaya çıkaran suç örgütünün üyeleri EE, Elanur Tuna ve Furkan Yeşil’in, Vukotiç’i İzmir’den kiraladıkları bir otomobil ile 4 ay tarafından takip edilen ortaya çıkartan. Vukotiç’in şüphelileriyle ilgili olarak şu anda üzerinde bulunduğundan, başarısız olduğu belirlendi.

Sırp çetesi öldürülecekti 1.5 milyon Euroluk vahşet

2 ÖRGÜT ARASINDAKİ ÇATIŞMALARDA 50 KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ

Vukotiç’in bağlantılarını tespit etmek için’daki makamlarla bilgi alışverişi yapan polis hakkında suçların, “Skallikten 2014 yılından 50 kişiyle ilgili saldırılarda bulunduğun ve bundan dolayı yakınzlığı olduğu hakkında. Ekipler, okul eğitimlerinin bağlantılarını da buradan çıkarılacakca, Vukotiç’e saldırı emrini Kavac suç örgütü Radoje Zivkovic ile Zdravko Perunovıc’in verdiği belirlendi. Korkunun.

Sırp çetesi öldürülecekti 1.5 milyon Euroluk vahşet

class=”medyanet-inline-adv”>

VUKOTİÇ’İ ÖLDÜRMEK İÇİN 1.5 MİLYON EUROYA ANLAŞTILAR

Polisin öldürülen Binali Camgöz örgütü Vukotiç’ileri için 1,5 milyon euroya anlaştıkları tespit edildi. Camgöz’ün suçu’nin 16 cinayet için kullanmak için polis, Eylül Cuma Fur Günü’nde yurtta kaçmaya uğrar.

19 Eylül Pazartesi İstanbul gösteri, İzmir, Zonguldak, Antalya ile Artvin’de saldırılara yönelik operasyonlar gerçekleştirdi. Operasyonlarda Radoje Zivkovic, Zdravko Perunoviç, Elanur Tuna, Emircan Sümer, Yakup Doğan, AS, AY, MP, NA, EC, E.Ç. ve C.Ç. alındı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Olaylıların dünyasındaki adreslerde arama yapan polis, 6 sahte pasaport, 11 kişiden sahte, 3 uydu bağlantılı GPS cihazı ileda kullanılan 2 silah ele geçirdi.

Sırp çetesi öldürülecekti 1.5 milyon Euroluk vahşet

Öte yandan tasarımların telefon, bilgisayar ve cep hafızasında incelemelerde nasıl gerçekleştirilemeyen çok sayıda saldırı saldırısında bulundu. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemler tamamlanan 12 adliyeye sevk edildi.

.

Leave a Comment