Sevilla taraftarı Marcao’ya tepkili

Galatasaray’dan ayrılışı ses getiren ve Sevilla’ya giden büyük bir bonservis ile giden Marcao, beklenen karşılayamadı.

Sevilla, La Liga ekiplerinden Sevilla, Galatasaray’dan Marcao ile 5 sözleşme imzaladığını duyurmuştu. Ancak o spordan sonra sakatlığı olası bir La Liga maçında Marcao forma giyemedi.

Marcao, sosyal medya hesabından “Buradaki küçük planlandığım gibi değil, başlamak için toparlamak ve bu kulüp için onun şeyimi vermek için başarısız olmak için çaba sarfedilemez. Asla vazgeçmem!” yazılı bir mesaj yayınlamıştı.

Sevilla taraftarı Marcao ya tepkili #1

Sevilla dağıldı

İspanya La Liga’da ilk 6 maç sonunda sadece 1 kez kazanan Sevilla, 7 gol kalesinde 11 gol gördü. İspanyol kulübü ligde 15. sıradaki küme küme potasının 1 puan uzağında yer alıyor. Şampiyonlar Ligi’nde ise Manchester City’ye evinde 4-0 kaybettikten sonra Kopenhag ile golsüz berabere kaldı.

Sevilla taraftarı Marcao ya tepkili #2

“Bu doktorları ilgili bir soru”

Sevilla’nın teknik direktörü Julen Lopetegui, Marcao için açıklamada bulundu. ispanyol teknik adam, “Bu doktorları bir soru, cevap veremem. Tedavisi, onu mümkün olan en kısa sürede olabilir. kullanımları.

Sevilla taraftarı Marcao ya tepkili #3

Taraftar arkadaşları

Galatasaray’dan 12 milyon euro’luk Sevilla’nın yolunu tutan Marcao’nun transferinde 3 milyon euroluk da ikramiyesi bulunuyordu. Ancak Sevilla taraftarı, bu süreç Sevilla için henüz giyemeyen Marcao için yılın en kötü transfer yorumlarında bulunuyor. Taraftar forumlarında Marcao konusunda olan Sevilla taraftarı bu durum dile getiriyor.

Sevilla taraftarı Marcao ya tepkili #4

Eşi Türkiye’yi unutamadı

Brezilyalı futbolcu, İspanya’ya gitse de eşi Pan Teixeira, Türkiye’yi unutamadı. Yenidene, gelen Pan Teixe Türk haritası ile paylaşarak “Özledim” notunu düştü.

Sevilla taraftarı Marcao ya tepkili #5

geçen ay sakatlığı

İspanyol, siteye yönelik uygulama uygulamasında sol arkadan arkadalesinde mikro yırtık alınan Marcao’nun 3 sahalardan farklı şikayet etmişti.

Brezilyalı stoper, 24 Ağustos Çarşamba günü atılım bir sakatlıktan dolayı antrenmanı terk etmişti.

Leave a Comment