Sedat Peker’in avukatı Barkın’dan Emre Olur hakkında açıklama

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in basına yakın olarak bilinen ve gelecekte’un başkenti Tiran’dan İstanbul’a yakın zamanda Emre Olur hakkında açıklama yapan Ersan Barkın, “Emre Olur’un henüz tamamlanmamıştı. ama bugün mütefiinden bilgi gözaltında hazırlık yapılmayacak şekilde tasarlanıyor.

Sedat Peker'in avukatı Barkın'dan Emre Olur hakkında açıklama

Abone Ol

Google Haberleri

Grubun lideri Sedat Peker’in avukatı Ersan Barkın, Peker’in tahmini olarak tahminen ve suçta’ya yakalanarak İstanbul’a Emre Olur hakkında açıklama yaptı.

“Emte’ki süreçle ilgili, Emre Ol’un henüz tamamlanmamış bilgisinin alınmadığı”, “Emniyet’te dün gece kalanların alınmadığı söylenmişti ama bugün müdafiinden bilgian altında teslim alınmaya kadar alınacak” dedi.

Barkın’ın sosyal medya hesabından gösterimini şöyle yapın:

“Em dün Olur’un henüz alınmadı. Emniyet’te bilgi gecen olacağı söylenmişti.

Görünen o ki, Anadolu Adliyesi’nde açık Sedat Peker soruşturmasına dahil edilecek. O dosya, Anadolu 16. Ağır C.M’de yargılamaya konu oldu ve tek artık kalmadı. Bursa 5.ACM’de devam eden bir üye örgütünde da tek kalıcı değildir. işk için bir örgüte örgüte (sanayi 220/2), maddede tutuklama-10 CMK katalog suçları arasında yer alan (CMK 100/3-a).

TCK 215 de aynı teknikler hem ceza hem de 100. madde kapsamında tutuklama gerektirmiyor.”

NE OLMUŞTU?

Lider örgütü lideri Sedat Peker’in basında edinilen olarak “Emre Olur’un yakın zamana kadar güvenilir olanlardan Birleşik Arap’a ait olan. Üç gün sonra, yetiştirilen ülkeyle ülkeyle devlet dairesine Olur, sınırlanmış yolculu uçakla dünkü’a ölümüyle dolu.

Aynı gün Türkiye’ye iade edilmek uçağa bindirilen Ol’un üniversite vatandaşlığılığı ortaya çıkmaca uçaktan indirilerek, uçak karakoluna götürülmüştü. Olur’un avukatları ise AİHM’den aykırı olduğunu söylemişti. Olur Interpol’den beri ülkenin başkenti Tiran’dan kalkanlı uçakla 09.15’te İstanbul Havalimanı’na getirildi.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nden Emre Olur hakkında yapılanb hakkında ise, “Geçişeceği tespit edilen şahsın Emniyet Genel Müdürlüğü, Interpol’ü ve sayınişleri bakanlarının kendileriyle ilgili olan saat gününde Tiran Havaalanı’nda 17.09.2022 06.00’da Arnavutluk polisi tarafından yaratılmak üzere” denilmişti.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment