Sarıyer’de AVM’deki silahlı kavganın detayları ortaya çıktı

oluşturulma Tarihi: Eylül 12, 2022 13:46

İstanbul Ayazağa’daki bir alışveriş olayında 6 kişiyle karşılaşmanın çatışmasının açığa çıkması. Kavga öncesi 6 kişilik sonra gelenlerine gelenlere, 2 saat kişilik grupla tartışılır, tartışmanın kavgaya dönüştüğü öğrenildi. Kavgada Azerbaycan uyruklu şahıslardan 8 araçla vurularak yaralandığı ortaya çıktı. Ortalığın savaşa girişinde kavgaya girişmenin limonata içen yabancı uyr kişi de dikkat çekiyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

AVM’de dün akşam 20:20 sıralarında yabancı uyruklu iki grup arasında yaşanan çatışmanın ortaya çıkışı. Edin’le ilgili olarak, akşama gelen VM gelendeki bir restorana tatile gitmek. Yaklaşık 2 saat sonra bir grup tüketen 10 kişi geldi. İki grup arasında kavga bir anda kavgaya geçiş. Taraflar darp ettiği esnada ikin da kaç kişiyle silahlı.

Sarıyerde güvenlik önlemlerinin perde arkası

8 KURŞUNLA VURULMUŞ

Bağlantı çatışmasının meydana geldiği kavgada 8 kurşunla yaralanan Azerbaycan uyruklular Rakif A. ve baldırdan yaralanan İran uyruklu Sayeed Alireza A., Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak taranan Mehraj K.

class=”medyanet-inline-adv”>

Sarıyerde güvenlik önlemlerinin perde arkası

Bacağından yaralanan Azerbaycan uyruklu Kulam İ. ve olaydan kaçarken yere düşen yaralanan Mehmet K. Ayazağa’daki özel bir kaldırılırken, bacağından yaralanan Azerbaycan uyruklu Azer A. ise Eyüpsultan’da bulunan özel bir kaldırılmış kaldırılmış. Yaralıların travmalarının temizliği öğrenildi. Ayrıca restoranın çeşitli yerlerine ve vale çizim da kurşun isabetinden bilgisine ulaşıldı.

Sarıyerde güvenlik önlemlerinin perde arkası

Öte yandan, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı adli yardım çalışmaları.

ÇATIŞMANIN ORTASINDA LİMONATA KEYFİ

Silahların çetesi ile kafede yemek yiyenler büyük bir panikken restorandakiler pannikle kaçıştı. Bunun yanında yabancı uyruklu bir kişi dikkat çekiyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

Kafedeki masada oturan yabancı uyruklu, hem limonatasını hem de kavgasının bir kazasında. Panik anların en rahat kişisi o anları sosyal medyada gördüğünüz dolu dolu.

Sarıyerde güvenlik önlemlerinin perde arkası

.

Leave a Comment