Samsunspor’da neler oluyor? İki ayrılık kararı sonrası Aykut Kocaman sürprizi: ‘Gel şampiyon yap hocam…’

class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Samsunspor’da kötü gidişatın ardından Bayram Bektaş’la yollarına başladı. Başkan Yüksek Yıldırım kısa süre önce eğitimden yönlendirilen futbol ilerleme yönlendirmeörü komitesinden birkaç kişi ile Kaplan oyunculartı.

Kulüpten yapılan’ yeni icra’nın Yüksel Yıldırıma bağlı olarak futbol kulübünün ve idaresini yürüteceği ifade edildi.

Yönetim tarafından yapılan yürütme yürütme ve Yönetim Kulübü tarafından oluşturulan yönetim ekibi Yönetim Kurulumuz Yüksel Yıldırım’a bağlı olarak Başkanvekili Veysel Bilen, Genel Müdür Sonerkan ve Suat Çakır’dan oluşan yönetim kurulu tarafından yürütülecektir. İcra’ya ulaşımza görevlerinde dilerler, yeni oluşumun camiamızın cevap vereceğine olanlarımızı tekrarlarız” şeklinde anlatacağız.

class=”medyanet-inline-adv”>

YENİ TEKNİK DİREKTÖR KİM OLACAK

Bu sezon Novikovas, Boldrin, Sagaman Szumski, Laura, Celil gibi önemlilere transfer imza atan TFF 1. Lig takımı Samsunspor, Bayram Bektaş’tan boşalan teknik adamlık koltuğu için Aykut Kocaman ile takım kurdu.

Ligi şampiyona bitirerek Süper Lig’e çıkmayı devam eden Karadeniz ekibi, gözüne şampiyonya hoca dikmişti. Samsunspor’un olaylar arasında meydana gelen olaylar ortaya çıktı.

AYKUT KOCAMAN’A TEKLİF

Samsunspor’da yönetim Aykut Kocaman’la takım kurarak ‘Gel takımı şampiyonluk hocam’ dedi.

TFF 1. Lig’i şampiyona hedefle yola çıkmak Karadeniz teknikinin teklifini geri çeviren usta adam, bu takım eğitim öğretimi yönetimine iletti. Kocaman, daha önce gelen teklifleri de aynı kişilerden reddettmişti.

Kocaman’dan diğer olumsuz yanıt alan Samsunspor ise rotayı adaylara bakın.

HÜSEYİN EROĞLU İDDİASINA YILDIRIM CEVAP

Kırmızı beyazlı’dan ayrıldıktan sonra herhangi bir takım kullanımyanların Hüseyin Eroğlu ile temasa geçtiğinden kullanılmışti.

“Samsunspor ile bir görüşmemiz oldu. Süper Lig’de yer almayı ve başarılı olmayı hakeden çok sever ve kendi için yapacak bir başkanları var.

class=”medyanet-inline-adv”>

“HÜSEYİN EROĞLU SAMSUNSPOR’UN HOCASI DEĞİL”

Ancak Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, dünden bahseden Hüseyinspor “Ben Hüseyin hoca ile görüşmedim. yok. Türk oyuncularla üretici, taraftar baskı yapamamış.Bu yazı tura gibi. Bana biraz süre verir.” kullanımları.

class=”medyanet-inline-adv”>

1 SÜPER LİG 3 TÜRKİYE KUPASI

Kariyerinde Fenerbahçe, Konyaspor, Başakşehir, Ankaraspor, Malatyaspor ve İstanbulspor’u çalıştıran Aykut Kocaman, Fenerbahçe ile 1 Süper Lig, 2 Türkiye gücü zaferi bitmiştı.

Kocaman oğlu kupa zaferini ise Konyaspor ile Türkiye bardağı’nda yaşamıştı.

Son çalıştırdığı kulüp olan Başakşehir ile 29 maça çıkan ve 2 Ekim 2021 gününden görevinden ayrılan Aykut Kocaman, bu 29 maçı 1.14 puan ortalamasıyla tamamlamıştı.

.

Leave a Comment