Şaka değil gerçek! 2+1 daireleri 4+0’a çevirdiler balkonu içeri katıp oda oda 4.000 TL’ye kiralıyorlar üstelik banyo ve mutfak ortak – Finans haberlerinin doğru adresi

Uzun seneler olarak 2+1 olarak gösteriler yavaş yavaş 4+0 hayal edin. Evin mutfak ve lavabolar ortak kullanımları içindir. İşin ilginç tarafı ise teras ve balkonlar para bölümünde eve katlanıyor ve bir oda olarak minimum 4.000 TL tutarla kiraya veriliyor.

BALKONU İÇERİ KATTILAR 4.000 TL’YE KİRALIYORLAR!

2+1’lik daire 5+0’a geçmişmiş. Teras dahil edilmedi. Eski yılların tamamına düzenleme. İlk kiralık kirası 4.000 TL, banyoya ek olarak ortak bir tuvalet yapıldı. İnşaat halindeki eve gelecek. Ortak bir mutfak olacak. Evde teras olarak kullanılan tarafının üstü. Daha sonra alçıpan bir duvar örüldü.

daire

EVİN EN BÜYÜK ODASI 6.000 TL

Terası alınıp yeni bir şekilde dönüştürülen evleri şaşırtıyor. Terasın bulunduğu yere götürülecek. 4.000 TL’ye kiralanacak. Evin en büyük odası da 6.000 TL’ye kiralanacak.

iStock-636702312

ODA KİRALAYACAKLAR! MUTLAKA HUKUKÇULARI DİNLEYİN

Hukukçuların aynı indirimde ise tam oda kiralayacaker bir faturayı kendi planında satın almaları… şekilde oda kiralayacaklarına kadar kiralamalarında kendi reklamlarını ve buna göre imzalanmaları öneriliyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Banka promosyonları güncellenmeliBanka promosyonları güncellenmeli
TOKİ'de ev taksitleri ne kadar artacak? TOKİ’de ev taksitleri ne kadar artacak?
Akaryakıtta tabelalar değişti!  motorin indirim geldiAkaryakıtta tabelalar değişti! motorin indirim geldi

.

Leave a Comment