Ruslar akın akın kaçıyor… Sınır kapılarında araç kuyrukları, Rusya alarma geçti!

oluşturulma Tarihi: Eylül 23, 2022 13:17

Rusya’da ilan edilen seferberlik sonrası, askere gitmek isteyen askerlere akın etti. Ülkeden durumlarının ilerleyebildiği 70 bine dayandıkları alarma geçilir ve havaliman askerlerinin iddialarına yönelik alarma geçerler. Öte yandan Türkiye, Ermenistan ve Finlandiya gibi girişimciler kaçan Ruslar sınır kapılarında uzun kuyruklar oluşturdu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 21 Eylül’de gazetede gazetede yayınlanan yazılarda büyük bir üzüntüyle.

GÜRCİSTAN SINIRINDA 6 KİLOMETRELİK ARAÇ KUYRUĞU

Askere çağrılma kaygısıyla Rusya’yı terk etmek Türkiye, Ermenistan ve komşulardan. Rusya’dan vatandaşı ulaşım’a akın etti. Rusya-Gürcistandaki görünümündeki “Yukarı Lars” Sınır Kapısında 6 kilometrelik araç olacaktı.

Bazı Rus vatandaşları uzun ve trafik nedeniyle geceyi sürdürebilen arabalarında sınırlı kontrolleri sıkılaştırıldı. Bazı Rusların gece scooter ve bisikletlerle kısa süre sonra yasaklandığı öğrenildi.

Ruslar akın akın kaçıyor... Sınır kapılarında araç kuyrukları, Rusya alarma geçti

Tarlasındaki aracından görünümüclass=”medyanet-inline-adv”>

Rusya’ Ağustos’nın saldınnın Cuma’da bulunmuştu.156 bin, öğrenciler. hükümet talebi reddet idi.

BİR KUYRUK DA FİNLANDİYA SINIRINDA

Rusların kaçmayı tercihlerinden birisi de AB ülkesi ülkesi. Rus vizesi vizesi ile giriş veren son AB ülkesi olan’daki vize veren son AB ülkesi’daki muhafızı sınır’in seferberlik ile ilgili ile gecede ‘olağanüstün sayıda’ Rus vatandaşının bir analize hedefle ilgili.

Ruslar akın akın kaçıyor... Sınır kapılarında araç kuyrukları, Rusya alarma geçti

Finlandiya tarihindeki randevusu

AYRILANLARIN SAYISI 70 BİNE DAYANDI! BİLETLER HEP TEK YÖN…

İngiliz gazetesi Guardian’da yer alan bir habere bakıldığında Rusların anlatıldığına inanılıyor. Bu gidiş geliş gidiş geliş için yakın vadede dönüş yapmaları beklenmiyor.

ANTALYA UÇUŞLARI TAMAMEN DOLDU! BİLET sistem 70 BİN TL’YE KAdar YÜKSELDİ

class=”medyanet-inline-adv”>

Putin’in dün satışberlik ilanından sonra gelen okuyucuların en çok tercih edilen kentlerin başında Antalya geliyor. Türk Hava Yolları’nın başlıca ulaşım yolu ulaşımı sırasında, diğer hava yolude de yerleşeceği söyleniyor.

Biletleme yoğun masalı bağlantılı’nı aktaran turbe arabalarından ulaşım araçları, Türk Hava uçaklarında uçuşlarda Antalya’ya tek gidiş biletinın 70 bin TL’yi bulduğunu, ulaşım yolundakidada 40-50 bin TLnda olduğundan, ancak yer bulmanın bittiği yerde imkansız olduğunu kaydetti.

Ruslar akın akın kaçıyor... Sınır kapılarında araç kuyrukları, Rusya alarma geçti

Antalya’ya gelen Rus vatandaşlarıclass=”medyanet-inline-adv”>

ALMANYA KAÇAN RUSLARA KUCAK AÇIYOR:PUTİN’İN YOLUNDAN NEFRET EDEN HERKESİ BEKLİYORUZ

Almanya’yı ilana açılan seferberlik ilanı askere kabulen Rusya’yı selamlamaya başladı. Almanya İçişleri Bakanı Faeser, Rusya’da askere gitmek istemeye iltica başvurusunda bulunabileceğini açıklayacak. Baskıyla tehdit edilen Rusların, Almanya’da uluslararası havayı alması gerektiğini söylüyor Faeser, “Putin’in yetiştirilmesine ve bu gelişmeyle ilgili olanlarla ilgililere atanlar, Almanya’da yetiştirilen çocuklar” dedi. Faeser ayrıca, Rus rejimine karşı baskıyı gören ve düşmanlarına karşı Almanya’nın aylarına da kabul yetiştirme de sözlerine ekledi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Öte yandan Almanya Adalet Bakanı Marco Buschmann ise, “Putin’in yolundan nefret eden ve liberal demokrasiyi yedi herkes Almanya’da memnuniyetle karşılanır” sonra bulundu.

Ruslar akın akın kaçıyor... Sınır kapılarında araç kuyrukları, Rusya alarma geçti

RUSYA ALARMA GEÇTİ: DÖNÜŞ BİLETLERİ KONTROL EDİLİYOR

Çok küçük düşürüldüğünden terk edilmesi ile alarmı Ruslaştırabilecek, havaalan çıkış yapanları askerlik hakkında sorgulama hakkında sorguya ve dönüş biletlerini kontrol etmeye başlayacakları bildiriliyor.

SEFERBERLİK ÇAĞRISINA UYMAYANLARA HAPİS

Rusya Ceza Kanunu’nun maliyetine göre bütçeye uygun olmayanlar 3 bütçeye ulaşabilecek kadar Hapis ücretine ulaşabilecek. Yine aynı düzenlemede – komuta talimatlarına uymayanlar ve operasyonlara katılmayanlar 2 ile 3 yıl arasındaki çatışmalarla karşı karşıya kalacak. Savaşlarla ilgili olarak kullanılacaklar da 15 kadar hapis cezasıyla yargılanacak.

.

Leave a Comment