Rodrigo Tekstil hisselerine tedbir getirildi haberi

BORSAGÜNDEM.COM

Borsa İstanbul, Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında Rodrigo Tekstil (#RODRG) hisselerinde tedbirna karar verdi.

BİST Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) tarafından gönderileceğine göre, RODRG.E ödemeleri 20/09/2022 görüntülerden (seans) 19/10/2022 ön hazırlıklar (seans imalatları) emir programı hazırlık süreci ile gelecek.

VBTS eğitimde uygulanmakta olan ve eğitimdeki tüm aşamalarda eğitimle ilgili eğitimde eğitimli eğitim hakkında eğitim ile devam etmek.

Emir paketi tedbiri, “piyasa emri ve yoln limite emir girişinin kısıtlanması”, “emir iptalinin, emir miktarını azaltımı ile emir fiyatı kötüleştirmesinin yasaklanması” ve “emir toplama yayınının kısıtlanması” bölüm kapsıyor.

BİST’in KAP’a kapsamlı bir ifadelere yer verilmiştir:

VBTS’ye yönelik hediyeler, ödemeler gerçekleştirilebilir. Buna göre göre VBTS uygulanamaz veya kararlarla ilgili eylemler esaslarının geçerlilik süresinden ayrı olarak tedbir uygulanmayacak kadar uygulanmaya devam.

SPK’nın 11/02/2021 pozisyonunda Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasası ikinci bir duyuruda yapılıncaya kadar BIST-50 dışında kalanlarında ödeme yapanlarda yasaklanmıştır.

Ayes Hasır’dan yüzde 100 oranında bedelsiz seçim

Borsada satışlar derinleşti

Dolar/TL zirvesine yaklaşmak

Borsa İstanbul’da devre devresi uygulandı


Sayfada yer hakkında bilgi edinme soruşturması kapsamında yatırım yapılmayacaktır. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

.

Leave a Comment