Ripple (XRP) Büyük Ralliye Başlayacak Mı? XRP Kısa Vadeli Analiz! › CoinTürk

SEC işleri bitiyor mu? XRP için kısa vadeli beklentiler ve kritik seviyeler neler?
Okuma Süresi: 2 Dakika

SEC 2 yakın çekim XRP tanıtımlarının başında bir kara bulut gibi duruyor. Ancak umut veren var. Gelişme ihtimalinin artması muhtemel. Son dakika olarak uzlaşı tünelin sonundaki ışığın geldiğine işaret ediyor. Taraflar özet karar için birleşti ve daha fazla tartışmayı hedeflemek.

Ripple (XRP) Kısa Vadeli Analiz

Küresel piyasalardaki ve artan şişirme, üstte yoğunlaştırmayı sürdürüyor. Günümüzde 18.400 dolardan bir süredir kullanılan Bitcoin 19.600 dolar direncini yeniden test etti. Şimdilik bu yol aşabilmiş değil. 18 Eylül’de fiyat, yön yönündene dönmeden önce XRP fiyatıı 0,398 kadar sıçradı. Dün BTC’nin başarısız testiyle XRP yeniden 0,34 döndü. Ancak Ripple (XRP) dün akşam sistemi 0,39 dolar bölgesini yeniden test etti ve yazı hazırlandığı sırada 0,3833 dolardan satın alınacaklardan. Saatlik zamanda tarihte, 0,3655 (beyaz noktalı) üzerindeki hareket, H1 piyasa eğiliminden yakın seyirde görünüyor. Ayrıca, son volatiliteye devam ediyoruz.

CMF, XRP’nin satın alma baskısını satın almak için tekrar +0.05’in üzerine çıktı. Destek için (camgöbeği) yeniden deneyelim. Yatırımcılar 0, dolar seviyesinde olacak. Bitcoin’in yeniden 19.000 doların “olması XRP için olası bir artış olabilir.

Ripple (XRP) Ralliye Başlayacak Mı?

Teknik tarafta 0,39 üzerinde net bira ve bu dolara tutunmaya ihtiyaç var. Öte yandan SEC ve dalgalanma‘ın ortak lüks karar talebi artık davanın bitmesi işaretliyor. SEC net bir zafer için tartışma etse de Ripple’ın haklı olduğu konular var ve davanın savcısı SEC tarafının sürekli savunmasını ciddi anlamda eleştirmişti. İlerleyen tarifelerden satın alma talebiyle daha fazla net kullanılabiliriz.

XRP için ATH piyasalarında çok yeniden testi devam eden ayı ayı bir zor bir ama davadaki Ripple’ın kesin zaferi tokenin fiyatını 1 dolar ayarlayıcısı. Artık bu hareket bir hızla ilerlemekte olan XRP’nin ulaşımı ucuza getirebilmek için. Davayla ilgili olarak Coin Türk’ü takip edebilirsiniz.

.

Leave a Comment