Real Madrid, Şampiyonlar Ligi’nden men edilme ihtimaline hazır – Şampiyonlar Ligi

Avrupa Süper Ligi projesinin Barcelona ve Juventus ile birlikte hedef organizatörlerinden olan Real Madrid, UEFA Şampiyonlar Ligi’nden erkekler düşünülmesi muhtemel cezaya hazırlanıyor. 14 kez sezon kupa ile Şampiyonlar Ligi’nin başarılı takımı Real’de ön plana çıkıyoruz.

2023’ün başında açıklanacak

Real Madrid’in yürüttüğü projeye ilişkin Avrupa Adalet Divanı’ndaki davanın seçimi, büyük kulüpleri Şampiyonlar Ligi’nden erkekler izin verebilir. Avrupa Birliği Adalet Divanı, 2023’ün adını açıklayacak.

Aralık ayındaki karar ışık olabilir

Avrupa Birliği Adalet Divanı, cezayı 2023’ün verecek olsa da önemli bir önem taşıyor. Çünkü sav başcının olmayacak şekilde belli olacak. Avrupa Birliği Adalet Divanı’nın bu görüşle aynı okul okulları yüksekken Madrid okulundan karşı karşıya geleceği tahmin ediliyor.

Real Madrid kendini hazırladı

Real Madrid, olası cezaya eğitim almaktan ekonomik anlamda tasarruf ile dolumu tutmayı. Vozpop’ye göre, 780 milyon Euro’luk değerlendirmede bulunuyor.

Hiç gelir elde olmadan bir tamamlayabilir

Real Madrid, kemer sıkma politikasını ve mevcut harcamayı koruyarak hiç elden tüm bir bitişe yakın arazide. Şampiyonlar Ligi’nden erkekler tarafından düşünülemezken Real Madrid, kupada üç mücadelede dayanmadan başarabileceğinden emin olabilir.

.

Leave a Comment