Putin’in açıklaması sonrası Rusya’dan Antalya’ya akın başladı

oluşturulma Tarihi: Eylül 22, 2022 16:45

Rusya’nın geleceği ile savaşta Rusya’nın seyahati seferlik ilan etmesi gelecek başka gelecek isteyen Vladimir Rusların en çok tercih edilenil oldu. Hava yolundaki Antalya uçuşları dolarken, bilet fiyatları da tek yönlü 70 bin TL’ye kadar yükseldi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ukrayna ile devam edenlerin savaşta Devlet Putin’in fiyatından gelecek seferberlik ilanından çıkanın peşinden gelenlerin en çok tercih edeceği kentlerin başında Antalya. Türk Hava Yolları’nın başlıca ulaşım yolu ulaşımı sırasında, diğer hava yolude de yerleşeceği söyleniyor.

Rusya’dan Antalya’ya turist getiren tur operatörlerinin kaydedilmesi, 18- yaş askere almak için üretime geçebilecekleri bazı Rus hava taşıtının nakliyesini taşımak için gelecekleri.

Biletleme yoğun masalı bağlantılı’nı aktaran turbe arabalarından ulaşım araçları, Türk Hava uçaklarında uçuşlarda Antalya’ya tek gidiş biletinın 70 bin TL’yi bulduğunu, ulaşım yolundakidada 40-50 bin TLnda olduğundan, ancak yer bulmanın bittiği yerde imkansız olduğunu kaydetti.

class=”medyanet-inline-adv”>

Turizm firmalarından, 18- 65 yaş arası askerlikten alınan Ruslardan satın alınan ücretlerden ücretlendirildikten sonra iade edilir. 21 Eylül, uçuşlu uçuşlardan biletin programından teslim edilir.

Putinin sonrası Rusyadan Antalyaya başladı

UÇAKLARDA YER BULAMAYANLAR ARAÇLARIYLA YOLA ÇIKMIŞ

Antalya’da ikamet eden Rus vatandaşları ise yakınları ve seyahatleri birçok ismin Antalya’ya gelmek için yola çıkmakta, en çok ihtiyacın Antalya, İstanbul, İzmir illerine olduğunu kaydetti.

Putinin sonrası Rusyadan Antalyaya başladı

Rusların Antalya dışında Dubai, Gürcistan gibi başka ve şehirlere de yöneldiği açıklandı. Uçaklarda yer bulamayanların ise kara yoluyla araçlarla Antalya’ya gelmek için yola çıkacağımız belirtildi.

Putinin sonrası Rusyadan Antalyaya başladı

Antalya’ya giden yaklaşık 30 Ruse tatilinin, Antalya Havalimanı’ndan gelecek uçuşlarını hayal etmek için uçağa binmedikleri de kaydedildi.

class=”medyanet-inline-adv”>

SEFERBERLİK İLAN EDİLDİ, SİTELER ÇÖKTÜ

Ayrıca Putin’in yorumunda seferberlik detaylarını isteyenler Kremlin’in internet sitelerine karşı savunmaca siteler çöktü.

KISMİ SEFERBERLİK KİMLERİ KAPSIYOR?

Rusya Savunma Bakanı Şoygu, karar kapsamında 300 bin kişinin askere alınacağını belirtti. Rus bakana bakanlığa gönderilmeyeceğine dair çizdi.

Şoygu ‘Büyük bir seferberlik kaynağımız var. Yani orduya askeri bir savaş, savaşın edinmiş ve kesin sayısı 25 milyona ulaşıyor. Kısmi seferberlik içinde 300 bin yedek asker Rus askerlerine çağırılacak. Bunlar ordu hakkında hiçbir şey duymamış insanlar değiller.

Putinin sonrası Rusyadan Antalyaya başladı

Bunlar, önceki askerlerinizi yapmışlar, ikinci askerlik ihtisas sahipleri ve askerlik olanlar. Seferberlikle askere çağrılanlar cepheye gidecek, anda sadece askerlik görevleri sürdürülenler harekat bölgelerine gönderilecek. Yedek askerler ve silah giymeyecek’ şeklinde konuştu.

.

Leave a Comment