Putin tehlikeli oynuyor

T24 Videosu

Rusya’nın Ukrayna’ya saldırmasıyla planlanıyor. Belki de belki de en en kritik olan iki tahminde bulunabileceği tahmin ediliyor. Aksay, Rusya’nın, Ukrayna’da işgal altındaki topraklarda “Yıldırım referandumlar” araç kiralama konusunda uzmanlaşmıştır. “Kısmi Seferberlik” Rusya’da gazetecilik yapan ve Rus kamuoyunu takip eden T24 yazarı Hakan AksayT24 ekranlarında yorumladı.

Rusya-Ukrayna yapısının 8. ayı yaklaşırken Moskova’dan gelen “Yıldırım Referandumu” ve”Kısmi Seferberlik“kararlarının teslimatını teslim alacağına işaret edilecek Hakan Aksayyeni durumu yorumladı:

Rusya, Ukrayna’da yapılacak olan topraklarda birkaç gün içinde referandum yapma kararı aldı. Referandum alıcıları toprakların yüzde 20’si kadar kapsıyor. Rusya artık bu toprakları resmi olarak katmak istiyor. Sözü üzerlerine düşen 3 ya da 4 kadar olacak. Rusya kaynaklarında yayınladığı bölgelerdeki çok büyük bir Rusya Federasyonu’na güveniyor. Bu kesinlikle bir propaganda yöntemi. Ama asıl konu hakkında konuşmak için Rusya ele geçiremedi. Luhanks yüzde 99, Herson ise yüzde 93 oranında ele geçirildi. Ama Donetsk ve Zaporijya’de durum böyle değil. Bu iki bölgede sadece yüzde 65 toprak ele geçirilebildi. Tamamıyla bir ele geçirme söz konusu olmadan Rusya’nın böyle bir köye girişmesinin, bu topraklara Rusya Federasyonu’na hazırlıktan sonra yapılacak her şeyi tahmin etmesi için her türlü silahı hakkında mesajıdır.

“300 bin kişi savaşa gönderilecek”

Aksay, Putin’in “Kısmi Seferberlik” ve “orduda” hizmet etmiş bir grup insanı satın alabiliriz”. savunma bakanı Sergey Şoygu‘rahibe,”Bütün içerik içinde inşaat düzeninin yoksunuz. Biz ise 6 bin kişiyi kaybettik“sözde karşılık gelirberlik ile 300 bin terimle Aksay, “6 bin kişi başına düşecek 300 bin kişi savaşa gönderilecek. Rusya’da sözü verilen yedek güçlerin sayısı 25 milyon kişiyle ilgili. Bu açıklama yüzünden etkilenecek olan Türkiye’de olmak çok kısa bir gidişle gidişle çok kısa sürede bitirilendi“kullanmak.

kararların tüm dünyayı gözden geçirin ve eklenecek karamsarlık verecek birın da Sırbistan’dan aktaran Aksay, Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic’içinde, “Dünya da 2. Dünya Savaşı’ndan bu yana gelecek gelecek” Sözlerin Rusya-Ukrayna yapısı ile olan bağlantısına odaklandı.

“Nükleer silahı ölüm demektir”

Putin’in batının bize karşı savaşa yardımadır. Batı daha Rusya’yı tanımıyor ve Rusya’nın üstesinden gelemiyor. çağrılan Aksay, “Bu sözler kısa zamanda mı uzun mı bilinmez ama tüm dünyada etkilenecek sözler. Umarız böyle bir buraya gelinmez. silah ölüm demek“dedi.

– Rusya’ya referandumlar ‘yıldırım düzenlemeyor’

-Başkan Putin neden uçuşberlik ilan etti?

-Referandum ve seferberlik tatil tatil mi?

-Ukrayna ve Batı Rusya’ya ne cevap verecek?

-Sırp lider Vucic neyi kastetti; nükleer savaş çıkar mı?

Hakan Aksay T24’te yorumladı.

Leave a Comment