PUBG’nin Geliştiricisinin Yeni Oyunundan Fragman [Video]

Krafton’un bir üret’ üzerinden “Rüzgarsız Projesi adlı oyunundan ilk tanıtım videosu geldi. Henüz ürün olan video, sahip olduğu 18+ ögelerle dikkat çekiyor.

PUBG ve PUBG Mobil oyunlarla donatılan bir yer edinen krafton, bir yeni bir oyun üzerinde harekat du. Bu oyundaki popüler olan, Güneydeki “The Bird O Içecek Çay” isimli bir romandan selamları olarak öne çıkıyorlar. Şimdiyse henüz isimlendirilmeyen ve “Proje Rüzgarsız” olarak bir oyunla ilgili olacak bir olay yaşanmayacak.

Krafton, Project Windless’ın ilk tanıtım videosunu yayınlıyor. Bu video, oyundan neler bekleyebileceğimizi “konsept” olmaya devam ediyor. Unreal Engine üzerine inşa edilen video, motor 5 18+ ögelerle en çok korku türülara ilgi duyan oyuncular beni çok mutlu edecek gibi görünüyor.

Project Windless, bir oyundan daha fazlası olacak!

Proje Rüzgarsız

kraft, PUBG ile çok iyi bir ivme kazandı ve bu ivmeyi kalıcı hale getirmek için çabalıyor. Windless projesinin net örneği. Şirket, daha eski tarihli bilgilerda bu oyun için uygun olacak şekilde bir kuruluş özel roman yayınlayacağını da söylemiştim. Ayrıca, ek olarak çeşitli multimedya içerikleri de Project Windless için hazırlanıyor.

İLGİLİ HABER

GTA 6 Videoları, Oyun Dünyasında Saçma Sapan Bir Tartışma Başladı: Grafikleri Neden Bu Kadar Kötü? [Video]

Krafton’un üst düzeyden faydalanmadan Kwang Jae Oğlu, The Verge’e verdiği bir röportajda hayal ürünü bir dünyaya ait. Project Windless’ı The Witcher ile kıyaslayan Son, olasının tam olarak cadı Kadar beğendiğini söylemişti. Bugün tanıtım videosu, hayattaki de The Witcher ile kapışacak potansiyele sahip olduklarını görme seriyor.

Project Windless için 18+ tanıtım videosunu izleyebilirsiniz

Değil: YouTube yolunda bu videonun gösteride gösteriye izin verilmiyor. Bu nedenle video görüşmesinde yer alan “YouTube’da” takip edin.

Leave a Comment