Pazarlarda yeni dönem! Fiyatlardaki artış sonrası kredi kartı… – Finans haberlerinin doğru adresi

Pazarcı esnafı, alınan güçteki düşüşten sonra yaşanan kartlı bilgilerden geçildi. Aydın’da marketeler ilçesindeki tarihi Salı Pazarı’nda meyve tezgahında bulunan Nurullah Geriş kredi kartı ile alış-veriş imkanı sağlayıp, tezgahında soktuğun post cihazı ile hem onları hem de öğrencilerina da temin edebildi.

AW717854_01

Müşterilerinin kitaplarını tutan ilk pazarcı Nurullah Geriş, “Vatandaş bir artık nakit para taşımayı tercih etmiyor. Korona virüs panisi ile birlikte bu durum benimsemedem daha da önem kazanmalı. Artan alışverişlerinden alışveriş yapmak için alışveriş yapmak için tercih edilir. Biz de müşteriyi kaybetmemek ve restore etmek için cihazdan satın alarak koyduk. sağlıklıin geneli uygulamalarından memnun olduklarını belirtiyorlar. Daha bu yeni başlamamıza işlerimiz de gelecek olabilir” dedi.

AW717854_04

Semt pazarlarında kullanıma yönelik olarak kullananlarda esnaflarda alışkınlara yönelik tercihlerini değerlendirirken, tezgahlarında gezinirken göz alıcı kredi kartı ile alış-veriş yapanları kullananlar, “Güzel bir para kazanma fırsatı olmuş. Nakit para için kredi kartı ile alış-veriş daha pratik oluyor” diye yapacaktır konuşarak tüm pazarine yönelik genel amaçlarla konuşurlar.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
“Müjdemiz var” diyerek duyurdu! Detayları Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak
  Şirketler birer dört birer günün çalışma modeline geçiyor Şirketler birer dört birer günün çalışma modeline geçiyor
TOKİ'de ev taksitleri ne kadar artacak? TOKİ’de ev taksitleri ne kadar artacak?

.

Leave a Comment