Oyuncu Deniz Uğur, Neler Oluyor Hayatta’ya konuştu

class=”medyanet-inline-adv”>

Oyuncu, 13 kızının şiddet gördüğü venin bozulduğuna dair.

“Bu konuda sorun çıkarmaktan giderim.”

Programda Büyücü Uğur; “Elim ayağım titriyor şu anda. Hiç böyle bir sınıftan gelmekte, ne eğitimin ne çocuklarındayım. Hiç bize yakışır şeyler değil ama ben bir anne olarak çocukları korumak zorundayım.” kullanımları.

“Psikolojik bir durumla karşı karşıyayız.”

Oyuncu Uğur; “Sosyal medya paylaşımlarını devam ediyorsun benim ilkun merhametli eğitimle çok garip iddialarda bulunuyor. Benim bir grup tarafından yönlendirilir, bir ajans tarafından çalıştırılır. Burada bir de edebiliyoruz bir durumla karşı karşıyayız.” diye konuştu.

“Elim kolum bağlandı.”

class=”medyanet-inline-adv”>

Benim burada elimi kolum güçlendi. Çok aileden tedaviye gidiyoruz. Bir çocuklar için yardım için yardım eden Uğur; “Ben Reha Bey’in lisansı istiyor. Ben seni istiyorum. Çocuklarımın da hayalini istiyorum. Daha önce bu şekilde izan bir durum yoktur, darp muayenesi yoktur. O yüzden kurtaramadım. “şeklinde konuştuk.

Oyuncu Deniz Uğur, Neler Oluyor Hayattaya.

“Manipülasyonla kullanıcılarım üzerinde baskı kuruyor.”

Uğur’a; “Çocuklarımın üzerindeki yoğun nüfuslu, babalarına gidişlerinde ve şikayetleri geri alınıyor bin bir türlü manipülasyonla. Geçen pazartesi günü okuldan eve geldiğinde, bir önceki hafta babalarındaydı. Ellerinin üzerinde ısırık vardı. Kollarında morluklar vardı ve bana nasıldı, nasıl şekilde anlattı. Eskiden küçüklerdi susturmaları çok kolaydı. Şimdi susturulmadıkları şeyler. Bir sonuç yaşlı, küçük yaştalardı şimdi 13 yaşındalar. Şimdi konuşuyorlar.” kullanımları.

“Velayeti ben devretmiştim.”

Velayetin zamanında ben devretmiştim diye Uğur; “Bana demişti ki ‘senin otizimli bir oğlun var, sen o masraflarla uğraşıyorsun. Bırak bana devretley ben bütün eğitimi karşılayayım. Bütün annelik hakların olsun. Hukuk imzalarız.’ öyle verdim. Çocuklar küçükken her şey yolundaydı.” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“Çocuklar büyülemeye başlar.”

Uğur’a; “Ne zaman eğitimleri verilir. Evdea, bu uygulamadan sonra, lütfen annenizle evde konuşun sınıfta iletişim kur baskısını, ben ondan davayı kullanın. Mahkeme babada velayeti onu kazandıktan sonra daha da şiddetlendi.” diye konuştu.

“Çocuklarımda travma oluştu, okula gönderemiyorum”

Çocukları çok sarsılmışlar için okula gönderemiyorum Uğur; “Uzaklaştırma kararı var 1 aylık. Darp’tan savcıya sun için yasak ve bana 1 ay yaklaşması. Yardım ediyoruz, destekliyoruz. Travma zamanlarını unuttum ne klasik.” diye konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Neler Oluyor Hayatta hafta içi her gün saat 09.00’da Kanal D’de

.

Leave a Comment