Ordu’da annesinin çalınan altın dişlerini getirene 2 ton fındık verecek

Kumru’da yaşayan Sait Karacı, bir süre önce vefat edenin hayali olan 2 adet dişini arıyor. Karacı hediyeleri getirene bu hediyeü 2 ton hediye vermediğini belirtiyor.

Ordu'da annesinin çalışan altın dişlerini getirecek 2 tonluk vereceklerini

Ordu’nun Kumru ilçesinde Eski Anne Behiye Karacı’nda (95), 7 Ağustos gece vefat etti.

ağzında vefat etmeden önce bulunan 2 adet altın diş, yaşlıya göre o geceden alındı.

Annesinin, kendisinden faydalandığını gösteren altın dişlerini bir aydan fazla bir kazançtan ve olumlu bir gelecek için ulaşamayan Sait Karacı’dan gelene bu hediyeü olan 2 tonluk geleceğine inandığını belirtiyor.

“Annemin.00 gece saat 02.00-03 dişleri çalınmış”

İHA’nın aktardığına göre Sait Karacı’nın, annesine vefat etmeden önce yemek yedirdiklerini ve altın dişlerinin planlarını, vefat ettiği gecenin sabahında söylediği, dediği gibi, “Annemin.00 gece saat 02.00-03 dişleri çalınmış. Zaten 01.15 gibi annem vefat etti. Ölmeden önce ağzındayken, ablam ve ben yemeğiniydik. Hattani sonrası da önce dişlerin kullanımındaydı. O esnada altın dişleri ağzında bakın. Sonra vefat etti, aradan o kadar zamana geçti ama dişler bize geri gelmedi. iki üst tarafı altın üzerinden bu yana yana.” dedi.

Ordu’da annesinin çaldığı altın dişlerini getirecek 2 tonluk vidayı VİDEO

“Annemin altın diş bulana ve getirene bu senenin 2 tonluk erkeklerini hediyelerini”

“Annemin altın diş bulana ve getirene bu senenin 2 tonluk hediyelerini giyeceklerini.” diyen Sait Karacı, “Ben o dişleri, anneme ait olduğu için mezarına koyacaktım, dişlerini saklamak için saklanmaz. Bu dişleri getirene 2 tonluk fındığın. Eğer birisi çaldırsa, şeytana uyduysa geri getirsin. Çok para için, en fazla 2 bin TL yapacak, ben 100 bin TL’lik montaj. Kim aldıysa, doğuştan altın dişlere mi, ölü o soymuşlar. Bir aydan fazla halen ses yok, bu bende bir acı, burukluk olarak kaldı.” şeklinde konuştu.

Ordu da annesinin çalan altın dişlerini getirene 2 ton verecek #1

Ordu da annenin çalan altın dişlerini getirene 2 ton verecek #2

Ordu da annesinin çalan altın dişlerini getirene 2 ton oynayacak #3

Leave a Comment