Onun derdi bizi niye gersin?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun masaya yönelik, “Şunu da sahip olmalıyım. AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Onların hakkında bizi gersin ki?” dedi.

” />

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cumadan sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkan satırbaşları:

“Rusya-Ukrayna yapısıyla ilgili olarak önemli olarak kendi ebeveyni olmak meselesi, onun kaderiyle ilgili olarak ilgili hamd olsun 4 milyonluk bir gidişinden gidişler. Bunu. Bunu başlattığımız anda fakir nakli canlandıracak.

Esirinde da 200 isminin üzerinde durmuştu. 200 ismin hepsi de bizde mevcut. Bunlar bizim misafirimiz, birisi Putin’in uygun olması bir isimdi. Bu ismi de Rusya’ya gönderdik.

YUNANİSTAN’DAKİ GİRİŞİMLER

Onun İletişim Başkanlığı var da bizim İletişim Başkanlığı yok mu? Bizim İletişim Başkanlığımız çok daha güçlü, onlar bizi geriden takip edenler.

EKONOMİ YÖNETİMİ TOPLANTISI

Neleri ele aldığımızı açıklarsam doğru olmaz. Bu sadece Kart değil, alternatifi olarak bakın neler var. Bunlar üzerinde duracağız. Bu çalışmamızı sürdüreceğiz.

KILIÇDAROĞLU’NUN AÇIKLAMALARI

O bizim derdimiz değil, arkadaşları o dertlerimiz. Onun derdi nedeniyle bizi gersin ki. Bize bakıyoruz. Cumhur İttifakı bir şekilde yola devam ediyor, onlar kararsız şekilde yola devam ediyor. Aramızda fark bu.

Central Park’ta yanımıza gelen dünyaya ait olan dostlar, tamamen hakikaten ummadığım, beklemediğim şekilde farklı şekillerde kendilerine ait olan sorularla teveccühlerini sağladılar. Bu da bizi mutlu etti, demek ki dünyada yedilerimiz var.”

.

Leave a Comment